زمان مطالعه : ۴ دقیقه
موش

موش

از جانب افراد و دور و نزدیک پیشنهاد حمایت دریافت می کنی که بهتر است روی آن ها کمی فکر کنی و چشم بسته همه را رد نکنی. برای آگاهی از شرایط کاری که پیشنهاد شده است بهتر است با افراد با تجربه تر مشورت کنی.

گاو

گاو

می توانی از پیشنهاد های اخیر بهترینش را انتخاب کنب و این کاملا بستگی به تو دارد. در روابط دوستانه کدورت هایی پیش می آید که باز تو پیش قدم می شوی و این امر دید اطرفیان را به تو روشن تر می کند.

ببر

ببر

مدتی است که نیار به کمی آرامش و تمدد اعصاب داری. بهتر است در یک کلاس ورزشی ثبت نام کنی و روز های آخر سال را به سر و سامان دادن کار های نصفه و نیمه اختصاص بدهی. شروع پروژه های جدید پیشنهاد نمی شود.

خرگوش

خرگوش

مسیر های پیش روی تو مسیر های روشنی هستند که می توانی راه خودت را در آن ها پیدا کنی اما باید بدانی که امید و تلاش تقویت کننده این مسیر هستند. از دوستانت دلجویی کن و روابطت را به سمت برقراری آرامش پیش ببر.

اژدها

اژدها

بلند پرواز باش و به محدودیت ها فکر نکن ولی صبور باش. موفقیت های بزرگ با سعی و تلاش فراوان بدست آمده و یک شبه ظاهر نمی شوند. ناامید نشو و با همین انگیزه و پشتکاری که داری به راهت ادامه بده. آینده روشن تراز آن است که تصور می کنی.

مار

مار

امروز بهترین زمان برای ترتیب دادن یک شام فوق العاده با کسانی است که واقعاً دوستشان داری. این شام را هم می توانی خودت درست کنی و زیبا ترین میزی که دوست داری را بچینی و هم شام را در کنار عزیزانت در رستوران میل کنی.

اسب

اسب

دقت کرده ای چقدر کار و برنامه بر سرت ریخته است. به نظرت بالاخره زمان آن نرسیده که از همکارانت کمک بخواهی تا در کار ها به یاری ات بیایند. لازم نیست همه کار ها را خودت به تنهایی انجام دهی؛ حتیلازماستبرخی از آن ها را حذف کنی.

قوچ

قوچ

قرار نیست تو قوچ عزیز همیشه و در هر کار یا چیزی موفق شوی. به شکست به عنوان یک تجربه نگاه کن که تو را به موفقیت یک قدم نزدیک تر می کند. از شکست و تجربه کردن نترس چون برای موفق شدن به آن نیاز داری.

میمون

میمون

هم زمان با آرام شدن زندگی و در جریان افتادن آن، تو تجربیات تازه ای به دست می آوری که زندگی را برایت لذت بخش تر می کنند. این دستاوردها نتیجه صبر و ایستادگی تو در برابر سختی ها و دشواری ها هستند و به مرور بیشتر و دوست داشتنی تر می شوند. از خواسته هایت دست نکش و مسیر آرزوهایت را طی کن تا طعم شیرینی را بچشی. 

خروس

خروس

تو تنها کسی هستی که اجازه داری برای زندگی ات برنامه ریزی کنی و نباید اجازه دهی کسی به بهانه دلسوزی، در کارهای تو دخالت کند. مفهوم دخالت با مشورت متفاوت است! از نصیحت خانواده و دوستان بهره مند شو اما خط قرمزی بین خودت و سایر افراد ایجاد کن تا متوجه شوند حق دخالت در مسائل زندگی تو را ندارند. 

سگ

سگ

به والدینت بیشتر توجه کن و برای آن ها وقت بگذار. ممکن است آن ها هیچ نیاز مادی به تو نداشته باشند؛ اما حضور تو برای این عزیزان مایه شادی و آرامش است. خودت را از آن ها دریغ نکن و به والدینت اثبات کن که قدردان محبت های بی دریغ شان هستی. تا زمانی که آن ها در زندگی تو هستند، از نعمت حضورشان بهره مند شو تا بعداً پشیمان نشوی. 

خوک

خوک

اگر دوست داری رابطه ای سالم و پایدار داشته باشی باید انعطاف پذیر باشی و بتوانی با ویژگی های منفی ات مبارزه کنی. این رابطه ممکن است عاشقانه، دوستانه یا کاری باشد؛ مهم همان تغییر پذیری و روحیه تساهل است. دست از لجبازی بردار و سعی کن مشکلات را با هم دلی رفع کنی.