زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

توقعت را از دیگران کاهش بده تا آرامش بیشتری داشته باشی. برای حل بهتر سوء تفاهمات، بهترین راه حل گفتگو کردن است. دغدغه های مالی اخیر به زودی رو به حل شدن می روند و وضعیت به طرز معجزه آسایی بهبود می یابد.

گاو

گاو

این روزها، روزهای مناسبی برای شروع فعالیت های جدید نیست؛ بهتر است انجام این کار ها را به زمانی دیگر اختصاص بدهی. از بدبینی و سوء ظن بی دلیل بپرهیز و قبل از پیدا کردن مدرک، به کسی تهمت نزن.

ببر

ببر

در محیط حرفه ای خوبی قرار داری، اما باید مراقب افرادی که به دنبال به دردسر انداختن تو هستند باشی. با کسانی که دوستشان داری اوقات بیشتری را سپری کن. مراقب حرف و حدیث های ناخواسته باش و خودت را وارد این بحث ها نکن.

خرگوش

خرگوش

برای گرفتن تصمیم درست، با افراد مورد اعتماد و با تجربه مشورت کن. نیاز های روحی ات را نادیده نگیر و به انجام کار های مورد علاقه ات بپرداز. زندگی عاطفی ات آرام و عاشقانه خواهد بود و مشکلی در این باره ذهن تو را درگیر نخواهد کرد.

اژدها

اژدها

امروز احساساتت نقش مهمی در طول روز بازی می کنند و کاملا کنترل فکر و ذهن تو را به دست می گیرد. حتی گاهی به طور کامل بر روی تصمیم گیری هایت اثر خواهد داشت.

مار

مار

به یک دوره استراحت نیاز داری. به تازگی تنش ها و استرس های زیادی را پشت سر گذاشته ای و امروز شروع آسودگی خیال و فکرت خواهد بود پس به خودت استراحت بده و به تفریحات مورد علاقه ات بپرداز.

اسب

اسب

امروز زندگی روی دور کند خود افتاده است و کار ها شاید بیش تر از آنچه انتظار داری زمانبر شده باشند ولی این ها هیچ کدام دلیل برای عدم تحقق موفقیت امروز ندارند. اتفاق های خوب در راه است.

قوچ

قوچ

امروز روز یادگیری یک علم جدید است. شاید ریاضیات یا فیزیک بتواند روح جستجوگر و کنجکاو تو را پس از مدت ها به ارامش برساند. با مباحث ابتدایی شروع کن و کم کم پیش برو.

میمون

میمون

امروز یکی از روزهای خوب است چون اعتماد به نفس تو در حد بالایی قرار دارد و همین می تواند نقطه قوت تو در برخورد با افرادی باشد که همیشه از آن ها ترس داشته ای. راحت حرفت را بزن و نگرانی هایت را کنار بگذار.

خروس

خروس

مرحله جدیدی از زندگی در انتظار توست که نیاز به ممارست و پشتکار دارد. اگر هنوز برای این راه آماده نیستی، کمی صبر کن و بدون اینکه عجله کنی، برای ادامه این کار بیشتر فکر کن. شاید لازم است آن را به روز دیگری موکول کنی.

سگ

سگ

نیازی نیست در مورد مسائل شخصی زندگی ات به همه توضیح دهی. یاد بگیر که درونیات خودت را محفوظ نگهداری و از در میان گذاشتن آن با کسانی که با تو صمیمیت ندارند، جداً خودداری کن.

خوک

خوک

امروز برای تو پر از تجربیات ناشناخته خواهد بود و همین می تواند دنیایت را زیر و رو کند. از این برنامه به خوبی بهره ببر و راه آینده ات را انتخاب کن. نیاز است دست از درجا زدن برداری و برای زندگی قدم های تازه ای برداری.