زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

بهتر است از کمال گرایی بپرهیزی و بدانی که هیچ کس و هیچ چیز در این دنیا کامل نیست. به قضاوت های اشتباه اطرافیانت اهمیت نده و با افزایش تلاش و پشتکارت، خودت را به آن ها نشان بده. نیمه پر لیوان را ببین و ناامید نشو.

گاو

گاو

مشورت با اعضای خانواده در اتخاذ تصمیم مناسب به تو کمک زیادی خواهد کرد. از پرداختن به کار بیش از حد خودداری کرده و وقت بیشتری را به استراحت کردن اختصاص بده. روی گزینه های موجود تمرکز کن و بهترین راه را برگزین.

ببر

ببر

خودتان را برای ایجاد یگ تغییر بزرگ در زندگی آماده کن. امروز روز مناسبی برای تجدید نظر کردن در مورد اهداف بلند مدت است. سعی کن پیشرو باشی و نگذاری دیگران قدم جلوتری بردارند.

خرگوش

خرگوش

به زودی مشکلات برطرف می شوند و روز های خوشی نیز از راه خواهند رسید. از تصمیم گیری های عجولانه در مورد مسائل مختلف امور خانوادگی خودداری کن. به زودی روابط عاطفی بهبود می یابد و مشکلات به وجود آمده برطرف خواهند شد.

اژدها

اژدها

امروز در منزل کمی ناراحتی برایت پیش می آید ولی مواظب باش این دلخوری را به محیط کار منتقل نکنی چون همه مشکلاتی دارند که مختص خودشان است و نباید به خاطر آن ها دیگران را ناراحت کرد.

مار

مار

هیچ کس کامل نیست. از دوستت ناراحت نشو که رفتاری از خود نشان داده است و تو اصلا انتظار آن را نداشتی شاید اگر تو هم جای او بودی همان رفتار یا رفتاری به مراتب بدتر را بروز می دادی.

اسب

اسب

شاید امروز کار ها آن طور که انتظار داشتی پیش نرود و برنامه ریزی هایی که کرده بودی همه عملی نشدند ولی در پایان روز می بینی که تلاش ها و زحمت های تو بی نتیجه نمانده و جواب داده است.

قوچ

قوچ

هیچ اشکالی ندارد که امروز کمی تفریح کنی و خوش بگذرانی ولی نگذار این خوشی تو را از وظایف مهمی که امروز به تو محول شده است، باز دارد. اولویت بندی راز موفقیت امروز توست.

میمون

میمون

شکرگزاری در زندگی را فراموش نکن و به یاد نعمت هایی که در روز در دستان تو هستند، به کسانی که محتاج کمک تو هستند، یاری برسان. خوش بین باش و برای شادی روزهای زندگی بیشتر تلاش کن. از این روزها لذت ببر که ممکن است دیگر در زندگی تکرار نشوند.

خروس

خروس

زندگی امروز برای تو پر از شادی و روشنی خواهد بود و نوید آینده ای سعادتمند را به تو خواهد رساند. از ماجراجویی هایی که در پی خواهی داشت لذت ببر و سعی کن با فرار از روزمرگی، برنامه تازه ای برای زندگی ات تدارک ببینی.

سگ

سگ

امروز باید فرمان زندگی را به دست دل بدهی و اجازه دهی هرطور که می خواهد تصمیم بگیرد. شاید دلیل شاد نبودن این روزها این است که سعی می کنی همه چیز را بیش از اندازه کنترل کنی و همین باعث شده آرامش را از دست بدهی. به خودت اجازه بده کمی دیوانگی کنی.

خوک

خوک

تو در مرکز انرژی های عالم قرار داری و همین می تواند انگیزه تو برای ادامه برنامه هایت را تقویت کنی. به نیروهای مثبتی که به سمت تو روانه شده توجه بیشتری کن و با اعتماد به نفس، به شرایط سخت رنگ و بوی تازه ای بده. تو شایسته این نیروهای عظیم هستی.