زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

این روز ها فرصت خوبی برای آشنایی با افراد جدید داری و بهتر است خودت را در موقعیت هایت جدید با اعتماد به نفس نشان بدهی. برای بهبود وضعیت جسمانی بهتر است استراحت بیشتری کنی. به پیشرفت هایت امیدوار باش.

گاو

گاو

سعی کن امروز از حس ششمی که داری استفاده کنی زیرا می تواند تو را در تعیین مسیر کمک کند. برای بهبود روابط کاری از موضع خودت پایین نیا اما سعی کن وارد تنش هم نشوی. امروز زمان مناسبی برای صرف وقت با دوستانت در بیرون از منزل است.

ببر

ببر

این روز ها نیاز به گرفتن تصمیم های عاقلانه تری داری. برای اینکه نتیجه دلخواه را در کار هایت بگیری باید تمرکزت را روی توانایی ها و نقاط قوتت معطوف کنی. در برابر مشکلات تسلیم نشو و راه حل جدید پیدا کن.

خرگوش

خرگوش

اگر در موقعیت شغلی فعلی آرامش و رضایت نداری بهتر است به دنبال پیدا کردن محیط امن تر و بی دغدغه تری برای خودت باشی. اگر به فردی علاقه مند هستی احساستت را بیان کن و آن را در خودت نگه ندار.

اژدها

اژدها

امروز شخصی که اصلا انتظار نداری از خود رفتاری نشان می دهد که تو را حیرت زده می کند؛ نباید رفتار ناشایست را تحمل کنی ولی سعی کن صبور باشی، آرامش خود را حفظ کنی و در کمال آرامش حرف هایت را بزنی.

مار

مار

فراموش نکن که حق گرفتنی است و هیچ کس جز خود تو نمی تواند برایت کاری در این باره انجام دهد ولی این ها دلیل نمی شود که کنترل خود را از دست دهی پس در کمال آرامش کار درست را انجام بده.

اسب

اسب

در حال حاضر که اختلاف پیش آمده است، صبور باش و احساسات خودت را کنترل کن. سر و صدا کردن در این جور مواقع فقط همه چیز را خراب می کند به جای آن به دنبال راه حل باش.

قوچ

قوچ

تو بیشتر از آنکه فکر می کنی می توانی روی گروه همکارانت اثر بگذاری پس به جای دامن زدن به اختلاف پیش آمده یا طرفداری از یکی از طرف دعوا، به فکر پیدا کردن راهی برای حل اختلاف باش.

میمون

میمون

امروز منتظر یک خبر عاطفی خوشحال کننده هستی اما ممکن است چند روزی زمان نیاز باشد تا بتوانی این خبر را دریافت کنی. شاید با شنیدن آن دچار اندوه شوی اما به مرور زمان این غم به آرامش تبدیل خواهد شد و زندگی بر وفق مراد پیش می رود.

خروس

خروس

ممکن است برنامه هایی که داری امروز کمی با بی نظمی پیش بروند اما بهتر است به جای عصبانیت یا نگرانی در مورد عواقب این موضوع فکر کنی. شاید لازم باشد برنامه ها را پیش از این که نتیجه ببینی، کمی تغییر دهی. 

سگ

سگ

دنیا حول اتفاقاتی می چرخد که گاهی به نظر ما بد و گاه خوب هستند. مرور زمان به تو اثبات می کند که آنچه بد می پنداشتی، در واقع نیاز به زاویه دید تازه ای داشته است. به خودت زمان بده و به جای این میزان نگرانی، صبر پیشه کن.

خوک

خوک

تو بسیار خلاق و ریسک پذیر هستی و همین باعث می شود که برای هر مسأله تازه ای، راه حل بهترین خلق کنی. در مواجهه با شرایط دشوار، نگرانی ها را کنار بگذار و روی این توانایی که داری تمرکز کن. خواهی دید اوضاع چطور بهتر می شود.