زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

به خاطر داشته باش که به دست آوردن هر چیزی بهایی دارد و باید بهایش را بپردازی پس برای از دست دادن چیز های کوچک اندوهگین نباش که معجزه های بزرگتری در راهند. به اندازه خرج کن و حساب بانکی ات را داشته باش.

گاو

گاو

این روز ها احساس سنگینی بار یک مسئولیت، تمرکز تو را از همه چیز برداشته. بهتر است یک بررسی دوباره انجام بدهی. با وجود داشتن الگو های نه چندان سالم گاهی اوقات چنان تصمیمات صحیحی می گیری که نتیجه های رضایت بخشی دارند.

ببر

ببر

مشکلات مالی در کمین هستند اما با یک مدیریت ویژه می توانی به راحتی این بحران را پشت سر بگذاری. به راحتی از پس هر چیزی بر می آیی و می توانی خودت را در دل دیگران جا کنی. اگر چه دوستان زیادی نداری اما این روز ها اصلا احساس تنهایی نمی کنی.

خرگوش

خرگوش

این روز ها شاهد نوسانات خلق و خویت هستی که ممکن است به دلیل تغییرات هورمونی باشد اما قرار گرفتن ستاره ها نیز بی تاثیر نیستند. باید کمی بیشتر مراقب خودت باشی و روحیه ات را با ورزش کردن و افکار مثبت بالا نگه داری. بهترین ها در انتظار توست.

اژدها

اژدها

تمام هوش و حواست را معطوف به یک تجارت بین المللی کن که این روز ها فکر و ذهنت را به خود مشغول کرده است. فرصت های وسوسه انگیزی به تو پیشنهاد می شود که در طولانی مدت برای تو سودمند خواهد بود.

مار

مار

یک مسافرت در پیش داری. این مسافرت می تواند یک سفر ۱۰ روزه خارج کشور باشد تا یک سفر یک روزه طبیعت گردی یا کمپینگ. این سفر را از دست نده چون خاطره ها و درس های مهمی برای تو به همراه دارد.

اسب

اسب

دنبال یک تنوع می گردی تا کمی هیجان را وارد روزمرگی های زندگی خود بکنی. آموختن یک زبان خارجی جدید می تواند همان چیزی باشد که مدت ها به دنبالش می گشتی و فکر می کنی جای آن در زندگی ات خالیست.

قوچ

قوچ

امروز خوش برخورد و سرحال باش. ارتباطات مؤثر همان چیزی است که کلید موفقیت امروز تو به حساب می آید و برای رسیدن به آن، بهتر است سرحال و خوش برخورد باشی.

میمون

میمون

این روزها فقط روی کار تمرکز کرده ای و توجه تو به عزیزانت کمرنگ شده است. همین مسأله ممکن است به مرور زمان بین شما جدایی بیندازد و اختلافات سطحی را شدید کند. سعی کن امروز زمانی را صرف خانواده کنی و با آن ها حرف بزنی. 

خروس

خروس

زندیگ بالا و پایین های زیادی دارد اما تمام سختی ها به مرور زمان می گذرند. تنها وظیفه تو این است که در حد توانت با مشکلات مبارزه کنی و ناامیدی را کنار بگذاری. این راه به مقصد روشنی می رسد پس از ادامه مسیر لذت ببر.

سگ

سگ

زندگی قرار است چهره زیبا و دلنشین خود را به تو نشان دهد پس به جای این که زانوی غم به بغل بگیری، به ابعاد مختلفی که مشکلات دارند فکر کن. راه حل همین نزدیکی است و تنها کافی است به آن کمی بیشتر توجه کنی.

خوک

خوک

باید محیط اطراف را از هر نوع آلودگی و انرژی منفی پاک کنی تا بتوانی دوباره خودت را بازیابی کنی. با روشی که در پیش گرفته ای زمان زیادی نیاز است تا دوباره سرحال شوی اما همه خواسته های تو شدنی هستند پس دست از تلاش برندار.