زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

سعی کن این روز ها موقعست شناسی ات را بالا ببری و بتوانی درک بهتری از مسائل پیدا کنی. شوخ طبعی ات این روز ها می تواند به کمکت بیاید. سعی کن آدم های مهربان اطرافت را پیدا کنی و نگذاری آن ها به راحتی از کنارت بروند.

گاو

گاو

امروز روز آرامی خواهد بود اگر بتوانی برای گرفتن هر تصمیمی عاقلانه عمل کنی و هیجان زده نشوی. خرید های خوبی در پیش داری که به مثبت کردن روحیه ات کمک خواهد کرد. امروز به تبادل ایده با همکارانت بپرداز.

ببر

ببر

منتظر یک تشویق باش زیرا به زودی از تلاش های بی دریغت در انجام فعالیت های شغلی، قدردانی می شود. دست از شک و تردید بردار و شروع به انجام کار های باتدبیر کن، امروز روز بسیار عالی برایت خواهد می شود.

خرگوش

خرگوش

مشکلات مالی ات به زودی پایان خواهد پذیرفت و سود قابل توجهی کسب خواهی کرد. از روابط خوبی که با شریک عاطفی ات داری لذت می بیری و همه چیز روز به روز بهتر می شود. خودت را در شرایط سخت به خاطر دیگران قرار نده.

اژدها

اژدها

شاید از نظر تو آسمان پر از ابر های تیره است ولی از میان این همه تیرگی هنوز هم می توانی اشعه های باریک و طلایی رنگ خورشید را ببینی که منتظر یک اشاره از تو هستند تا با قدرت خود ابر ها را برای همیشه دور کنند.

مار

مار

امروز نگاهت به زندگی کمی تغییر می کند و دید بازی که پیدا می کنی تازه می توانی فرصت های شگفت انگیزی را ببینی که کمی دور از تو قرار داشتند ولی تا به حال آن ها را ندیده بودی.

اسب

اسب

شاید برایت سخت باشد که امروز بی خیال باشی و از کنار اشتباه بزرگی که یکی از همکارانت مرتکب شده و در کار تو خلل ایجاد کرده بی تفاوت بگذری ولی فراموش نکن هیچ اتفاقی در این دنیا اتفاقی رخ نمی دهد.

قوچ

قوچ

مهم نیست که چه قدر از وضعیت کنونی ات ناراضی هستی ولی با تمام توان و به طور کامل وظایفت را انجام بده. مطمئن باش این سخت کوشی ها و تلاش هایت هیچ زمان بی پاسخ نخواهد ماند.

میمون

میمون

شروع تجربیات تازه برای همه دشوار و نگران کننده است. اگر این روزها گرفتار برنامه های جدیدی هستی، طبیعی است که از بابت نتیجه نگران باشی اما باید این استرس را کنترل کنی و آن را در جهت پیشرفت و بالا بردن بازده به کار بگیری.

خروس

خروس

اگر فکر می کنی نسبت به کسی حس خوشایندی داری، این موضوع را بدون ترس با او در میان بگذار و اجازه بده در مورد ِشکل گیری یک رابطه، او هم نظر بدهد. از انفعال دست بکش و سعی کن زندگی ات را خودت رقم بزنی. تو شایسته بهترین ها هستی.

سگ

سگ

امروز با مسائل ناشناخته ای روبه رو خواهی شد اما مثل همیشه می توانی اوضاع را مدیریت کنی. تو توانایی های زیادی داری که هنوز بسیاری از آن ها را کشف نکرده ای. به جای بد دلی و نگرانی، دوباره به برنامه ریزی هایی که داری توجه کن تا مشکلات را شناسایی کنی.

خوک

خوک

این روزها در مرحله تازه ای از زندگی قرار گرفته ای و نمی دانی چطور باید برنامه ها را مدیریت کنی. مشورت با یک فرد دانا و قابل اعتماد می تواند تو را تا حد زیادی از سر درگمی نجات دهد و به بهترین ها برساند. به خودت زمان بده که به نتیجه برسی.