زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

رفتار های تند این روز هایت ممکن است پشیمانی به بار بیاورد. انرژی های منفی را از خودت دور کن و نگذار انرژی دیگران نیز روی تو تاثیر بگذارد. کار هایت امروزت را به فردا نیانداز و برای تشویق شدن منتظر تایید از جانب اطرافیان نباش. قدرت تو به همه ثابت شده است.

گاو

گاو

انرژی تو امروز باعث می شود که تمرکزت را روی چیز های هم تری بگذاری که نتیجه اش می تاند برایت رضایت بخش باشد. سعی کن حواست را از توجه بیش از حد به جزییات برداری و نگذاری چیز های کوچک اهمیت چیز های بزرگ را بپوشاند. در مکالمه های این روز هایت مراقب کلمات و لحنی که استفاده می کنی باش.

ببر

ببر

این روز ها بهترین فرصت برای شروع تجربه های جدید است. سعی کن زندگی را به کام خودت تلخ نکنی و از داشته هایت لذت ببری. امروز دلت کمی هیجان بیشتر می خواهد  که می توانی در کنار دوستانت ان را تجربه کنی. تخصص پیدا کردن در حیطه های مختلف بسیار برایت خوب است.

خرگوش

خرگوش

افراد مجرد در این هفته خبر های خوبی دریافت می کنند. در این ماه باید تمام انرژی و قدرتت را به کار بگیری تا بتوانی از این چالش به وجود آمده سربلند بیرون بیایی. آرامش دوباره به زندگی ات باز می گردد فقط باید کمی مثبت اندیش باشی. خبر تلفنی خوبی دریافت خواهی کرد.

اژدها

اژدها

اینکه مدتی است وضع اقتصادی ات آن طور که انتظار داری خوب نیست دلیل نمی شود که همیشه به همین منوال پیش رود به ویژه امروز که نشانه های موفقیت مالی جدیدی را خواهی دید.

مار

مار

امروز زمان مناسبی برای ولخرجی آن هم برای متولد سال مار نیست بهتر است تمرکز خود را روی پس انداز بگذاری چون به زودی پیشنهاد فوق العاده ای برای سرمایه گذاری به تو داده می شود که ارزش فکر کردن را دارد.

اسب

اسب

امروز از همان اول صبح مقداری پول نقد همراه خود داشته باش. دلیل این کار را اواسط روز متوجه می شوی. امروز می تواند به یکی از بهترین روز های زندگی ات تبدیل شود اگر مسئول تمام تصمیمات را خودت بر عهده بگیری.

قوچ

قوچ

خلوت نشینی اصل با طالع روز فرزند آبان همخوانی ندارد. چند نفر از دوستان صمیمی ات را به خانه دعوت کن تا شام را در کنار هم بگذرانید و روز خاطره انگیزی را رقم بزنی.

میمون

میمون

مدتی است که در برنامه های اقتصادی دچار بحران شده ای و نمی دانی چطور باید دخل و خرجت را با هم هماهنگ کنی. تلاش کن تمام هزینه هایت را یادداشت کنی و بدون ولخرجی، تنها چیزهایی را بخری که در اولویت هستند.

خروس

خروس

امروز زمان خوبی برای استراحت نیست چون فاز جدیدی از زندگی تو آغاز شده و به زودی برنامه ای پیش رو داری که نیاز به تلاش فوق العاده ای دارد. دست از ناامیدی بردار و با انگیزه جلو برو تا به آرامش برسی.

سگ

سگ

دلشسکته و غمگین شده ای و نمی دانی باقی راه عشق را چطور طی کنی. این دوران سخت است اما به مرور زمان متوجه می شوی که باید پای عشق بمانی یا مسیر را ترک کنی. به خودت ایمان داشته باش و صبر کن.

خوک

خوک

گوشه نشینی با روحیات تو سازگار است اما برای موفقیت باید در محیط های مختف خودی نشان دهی و از تجربه افراد مختلف بهره مند شوی. سعی کن برونگرا تر باشی و از ترس هایی که داری دست بکشی.