زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

در زندگی حرفه ای ممکن است حاشیه هایی دامن گیر زندگی ات شوند که تو را اصلا خشنود نکند. این روز ها باید اهمیت بیشتری برای خودت، زندگی ات و اعضای خانواده ات قائل شوی. برای وارد شدن به معامله های جدید کمی محافظه کارانه تر عمل کن.

گاو

گاو

در کسب و کار همیشه شانس با تو یار بوده و بهتر است که افکارت را روی فرکانس های مثبت تنظیم کنی. در عشق ثابت قدم باش و جلوی افکار بی پایه و اساس را بگیر. در ایده هایت ارزش های خوبی وجود دارد که می تواند از تخیل تبدیل به واقعیت شوند.

ببر

ببر

عاقلانه این است که برای مواردی که در تو ایجاد اضطراب می کنند حریم هایی را در نظر بگیری که هر جا و هر لظه به سراغت نیایند. به خودت اجازه نده که اهدافت به راحتی خراب شوند. امروز انرژی های خوبی روی زندگی ات است.

خرگوش

خرگوش

در مورد بخی افراد دچار شک و دوگانگی شدی که باید این مساله را درون خودت حل کنی. برای شروع هر کاری بهتر است ابتدا تکلیفت را با خودت مشخص کنی که در بین راه نمانی. بازخورد های خوبی از همکارانت دریافت می کنی که بسیار برایت تشویق کننده هستند.

اژدها

اژدها

این روز ها فقط بر روی کار تمرکز کرده ای و از بعد های دیگر زندگی ات غافل شده است. آخرین باری که به پدر و مادر خود سر زده ای را به یاد داری یا همسرت به شام دعوت کرده باشی؟!

مار

مار

زندگی بالا و پایین زیاد دارد ممکن است در حال حاضر همه چیز به هم ریخته و نا به سامان به نظر برسد ولی تو ناامید نشو و به راهت ادامه بده. همه چیز به زودی مرتب شده و روی روال خود می افتد.

اسب

اسب

زندگی این روز ها چهره زیبا تر خود را به تو نشان می دهد. زندگی رویایی و رمانتیک است به ویژه امروز که روز شگفت انگیزی بوده که در تاریخ زندگی تو برای همیشه ثبت خواهد شد.

قوچ

قوچ

نیار شدیدی به خانه تکانی داری آن هم در روز های آخر تابستان ولی خودت را زیاد خسته نکن و به تغییر دکوراسیون و چیدمان منزل اکتفا کن. همین تغییرات کوچک می تواند روحیه ات را بهبود بخشد.

میمون

میمون

یادت باشد اگر می خواهی جهان را تغییر دهی باید اول از همه به تغییر خودت فکر کنی. تو هم نقایص زیادی داری که اولین گام برای رفع آن ها، این است که خودت را بشناسی. سعی کن زندگی ات را سامان دهی و برای پیشرفت قدم بلندی برداری. 

خروس

خروس

پای عشق در میان است و همین باعث شده روند منطقی زندگی تو به هم بریزد. برای این که همه چیز را تحت کنترل بگیری و دوباره روی روال برگردی باید سعی کنی از این پریشان حالی دوری کنی. می توانی خودت را پیدا کنی پس به این ماجرا با لذت نگاه کن. 

سگ

سگ

یک راهکار خوب برای نجات رابطه این است که روی نقاط مثبت یارت تمرکز کنی و سعی کنی در مورد مشکلاتی که تو را آزار می دهد گفت و گو کنی. از گوشه نشینی و قهر کردن پرهیز کن و برای بهبود اوضاع و بازگشت حال خوب به این رابطه تلاش بیشتری کن. 

خوک

خوک

اگر این روزها در شادی و نشاط به روی تو بسته شده، قرار است روزهای شادتر و آرام تری را در پیش داشته باشی اما باید روحیه ات را تقویت کنی و دارایی هایی که داری را در نظر بگیری. سعی کن با امید و رضایت به دنیا نگاه کنی.