زمان مطالعه : ۳ دقیقه

موش

امروز فردی از تو درخواست کمک خواهد کرد. سعی کن تا جایی که می‌توانی به او کمک کنی. فراموش نکن که کمک تو زمانی با ارزش است که در ازای کمک به او، انتظار خاصی نداشته باشی.

گاو

روز بسیار پر مشغله ای پیش رو داری، اما ممکن است به هیچ یک از کارهایت نرسی. سعی کن تمرکز داشته باشی و نسبت به اتفاقات پیرامونت واکنش شدیدی نشان ندهی.

ببر

اگرچه می دانی که به برنامه ریزی نیاز داری، اما هنوز هم کارها و وظایفت را بدون در نظر گرفتن برنامه و روشی خاص پیش می بری. این موضوع در آینده برایت مشکل ساز خواهد شد.

خرگوش

برای رسیدن به اهداف و خواسته هایت مجبور هستی تا برخی از عادات گذشته را کنار بگذاری. سعی کن تا از تجربیات گذشته در مسیری کاملا جدید استفاده کنی.

اژدها

امروز صبور بودن برای تو کار بسیار سختی خواهد بود. قدری تأمل کرده، به خودت زمان بده و مرحله به مرحله بر روی یک هدف خاص متمرکز شو.

مار

امروز ناخواسته مجبور هستی تا درخوستی را رد و از انجام کاری امتناع کنی. ذهنت را بیش از حد درگیر این موضوع نکن. گاهی “نه” گفتن هیچ اشکالی ندارد، پس احساس بدی در مورد آن نداشته باش.

اسب

سعی کن تا برای مدت کوتاهی، برنامه‌هایت را به زمان دیگری موکول کرده و کمی استراحت کنی. روشی که در پیش گرفته ای را تغییر بده و کمی به خودت توجه کن.

قوچ

صحبت کردن درباره احساسات و عواطفت ایده بسیار خوبی است، اما مراقب باش تا بیش از اندازه در مورد آن‌ها صحبت نکنی. کلمات را به خوبی بسنج، در غیر این صورت شرایط را پیچیده تر خواهی کرد.

میمون

بهتر است در مورد برنامه هایی که برای آینده داری، با کسی صحبت نکنی. آروزهای بزرگی در سر داری، اما صبر داشته باش و در زمان بهتری آن ها را با دیگران در میان بگذار.

خروس

ممکن است امروز در ارتباطات خود با دیگران کمی دچار مشکل  شوی. اخیرا کمی حساس و مضطرب شده ای، بهتر است استراحت کنی و به افکار خود نظمی دوباره ببخشی.

سگ

در موقعیتی قرار گرفته ای که نیاز به استراحت و تفریح بیشتری داری. سعی کن تا کارهای جدیدی آغاز کرده و با کمی تغییر، در زندگی ات تنوع لازم را ایجاد کنی.

خوک

اتفاق اخیر باعث شده تا دیدگاه تازه ای نسبت به زندگی پیدا کنی. معمولاً رویاها و خیالات زیبایی را در سر می‌پرورانی، اما هم اکنون با رویکردی واقع گرایانه به مسائل نگاه می کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

پیام های بدنت را جدی بگیر

منطق یا احساس؟