زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

اگر فردی را دوست داری امروز روز خوبی برای بروز احساساتت به اوست. در تماس های اخیر با افرادی که دوستشان داری ممکن است سوء تفاه هایی به وجود بیاید که درست کردنش خیلی کار دشواری نیست فقط باید صبر پیشه کنی.

گاو

گاو

آرام کردن وضعیت روحی و تشویش این روز هایت کار دشواری نیست تو از موقعیت های جدی تر از این بیرون آمده ای. به این فکر کن که اگر افراد از دست رفته تو را دوست داشتند پس قطعا افراد بهتری هم هستند که تو را دوست داشته باشند.

ببر

ببر

برخی اطلاعات محرمانه که به دست تو به امانت سپرده شده اند نیاز به مراقبت بیشتری دارند. ممکن است با فردی به اشتباه واد بحث و جدل بشوی اما به سرعت متوجه شوی که او نیز بی تقصیر بوده پس سعی کن واکنش های تند از خودت نشان ندهی.

خرگوش

خرگوش

وقت گذراندن با دوستان و افراد خانواده این روز ها برایت دلپذیر شده زیرا لحظه هایی را تجربه می کنی که می تواند خلاء این روز هایت را پر کند. طرز تفکر تو باعث به وجود آمدن دوگانگی هایی در تو شده که باید راجع به آن بیشتر فکر کنی. سعی کن تعصب را از خودت دور کنی.

اژدها

اژدها

احساس می کنی که تنها شده ای و تمام دوستانت از اطرافت پراکنده شده اند. با یک دعوت ساده می توانی به نادرستی این افکار پی ببری ولی چند تن از دوستانت از تو دلخور هستند و نیاز به دلجویی دارند

مار

مار

احساس می کنی تمام راه ها به روی تو بسته شده است؟! امروز به طرز معجزه آسایی دری به روی تو و زندگی ات باز می شود که برای از بین بردن تمام این افکار منفی کفایت می کند.

اسب

اسب

واقعیت هر چند تلخ از پنهان کاری بهتر است پس به جای انکار به فکر راه حلی برای برطرف کردن مانعی باش که سر راهت قرار گرفته است. تنها کافیست اولین قدم را برداری تا دنیا حسن نیت خود را به تو ثابت کند.

قوچ

قوچ

شکست پایان راه نیست آن هم در چنین روز طلایی که در های رحمت خدای مهربان به روی تو باز می شود پس دستت را روی زانو هایت بگذار و دوباره به سوی آرزو هایت قدم بردار.

میمون

میمون

امروز لازم است به مسأله مهمی که چند وقت است ذهن تو را درگیر کرده رسیدگی کنی و یک بار برای همیشه مشکل را مدیریت کنی. ممکن است روند حل این ماجرا  دلچسب نباشد اما تجربه های خوبی از آن به دست می آوری.

خروس

خروس

خود انضباطی و رسیدگی به برنامه های فردی را دست کم نگیر و برای پیشبرد اهدافت به دنبال کسی نباش که همیشه تو را مدیریت کند. تو می توانی از پس برنامه های فشرده ای که داری بربیایی، تنها کافی است ذهن فعال تری داشته باشی.

سگ

سگ

این حق توست که برنامه های زندگی ات را انتخاب کنی و پای آن ها بمانی، به شرطی که بر اساس منطق و حساب انتخاب شده باشند. برای کسب نتیجه بهتر، با افراد قابل اطمینان مشورت کن که بی اشتباه جلو بروی.

خوک

خوک

تو انسانت سرسختی هستی، اما امروز برای پیشبرد برنامه ها باید از خودت نرمش نشان دهی و انعطاف پذیر تر باشی. از معیارهای دشواری که داری کوتاه بیا و اجازه بده دیگران در روند کارها استعدادهایشان را بروز دهند.