زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

به خاطر چیز های پیش پا افتاده به خودت استرس وارد نکن. تو در آرامش می توانی بهترین نتیجه را به دست آوری. در زندگی خانوادگی روی مسائل مالی تمرکز زیادی داری که ممکن است منجر به درگیری و بحث شود. سعی کن با گفتگو آن را حل کنی.

گاو

گاو

امروز یک حس بسیار قوی داری که می تواند به تو در مورد پیش بینی افراد یا مسائل کمک کند. هزینه هایت را محدود کن و سعی کن ریسک آسیب پذیری ات را پایین بیاوری. احساساتت را به فرد مورد علاقه ات نشان بده.

ببر

ببر

احساساتت این روز ها نیاز به کنترل بیشتری دارند. دستاورد های تو از زندگی بسیار بیشتر از آنچیزی بوده که تصور می کنی. باید کمی واقع گرایانه تر به زندگی نگاه کنی و فقط با توجه به رویا هایت حرکت نکنی. این روز ها خودت را از استرس دور نگه دار.

خرگوش

خرگوش

امروز اشتیاق و مثبت اندیشی خوبی داری که می تواند در پیشبرد اهدافت بسیار اثر بخش باشد. درگیری ذهنی ات راجع به یک شخص خاص تو را در نزدیک تر شدن به آن فرد یاری می کند. امروز فرصت خوبی پیدا شده تا بتوانی تجربه هایت را با دیگران به اشتراک بگذاری.

اژدها

اژدها

قدرت نه گفت یک مهارت و ویژگی شگفت انگیز است که باید در خودت پرورش دهی چون امروز به معنای درست کلمه به آن نیاز داری تا بتوانی بدون ایجاد دلخوری خواسته دیگران نپذیری.

مار

مار

در تاریکی ترین نقطه هم می تواند نشانه هایی از روشنایی را پیدا کرد. شاید به ظاهر همه چیز به هم ریخته به نظر می رسد ولی با کمی دقت می توانی نشانه های شگفت امگیزی را پیدا کنی که تو را به سمت موفقیت رهنمون می کنند.

اسب

اسب

این که واقعیت را انکار کنی و ادعا کنی همه چیز عالی است و مشکلی وجود ندارد به تو در حل آن کمکی نخواهد کرد. مثبت اندیش باش ولی همزمان برای بهبود وضعیت خود تلاش کن.

قوچ

قوچ

تو ویژگی فوق العاده طلایی داری؛ این که می توانی در بدترین شرایط نیز همچنان امیدوار باشی، بخندی و به چیز های مثبت فکر کنی ولی سعی کن چشمت را بر روی واقعیت نبندی.

میمون

میمون

اگر به فکر یکی از دوستان قدیمی هستی خوب است پا پیش بگذاری و احساست را با او در میان بگذاری. می توانی از طریق تلفن این کار را انجام دهی اما بهترین کار یک قرار ملاقات صمیمی است. غرورت را کنار بگذار.

خروس

خروس

بهتر است در این موقعیت به سلامت جسمانی ات بیشتر بها دهی تا توان مقابله با سختی ها و مشکلات را داشته باشی. تغذیه مناسب و ورزش کردن به همراه خواب کافی، مدتی است که از تو دور شده و باید دوباره به آن ها بها دهی.

سگ

سگ

صحبت کردن در مورد مشکلات بهترین راه برای رفع کدورت هاست. به جای کینه به دل گرفتن و قهر گرفتن، هرچه در دل داری را با ملایمت و احترام به زبان بیاور و به طرف مقابل اجازه بده از خودش دفاع کند. می توانی با این روش از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری کنی.

خوک

خوک

محبوب تو این روزها به یاری و همراهی ات نیاز دارد پس حضورت را از او دریغ نکن. به او نشان بده که به فکرش هستی. شاید تنها نیاز باشد در مورد آینده با او صحبت کنی و دلگرمی اش باشی و شاید نیاز است مشکلی که دارد را با کمک هم حل کنید.