زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

شاید آگاهی تو در اندازه ای باشد که بتوانی خودت را با درایت تصور کنی اما این دلیل بر تفاوت تو از دیگران نمی شود و نباید در هر موضوعی بی گدار به آب بزنی. این روز ها به منفعت خود همراه با صداقت، بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت بده.

گاو

گاو

ممکن است برخی از همکارانت بخواهند از توانایی های شما برای رسیدن به اهداف خود بهره ببرند. تفریح کردن با دوستان فرصت مناسبی برای آشنایی با افراد جدید را برایت به وجود خواهد آورد. ورزش منظم کمک زیادی به کاهش تنش های عصبی کمک خواهد کرد.

ببر

ببر

مراقب دیدار های جدید باش که احتمال درگیری عاطفی وجود دارد. تو برای شروع یک رابطه جدید آماده هستی اما باید پیش از اقدام به شروع آن را به خوبی بررسی کنی. از حقت دفاع کن و اجازه نادیده گرفتن آن را به دیگران نده.

خرگوش

خرگوش

به خودت اطمینان داشته باش هیچ چیز و هیچ کس قادر به عوض کردن تصمیمات و اقدامات تو نخواهد بود و نمی تواند باعث دلسردی ات شود. از زندگی زناشویی گرمی برخوردار می شوی و همه چیز در آرامش پیش خواهد رفت.

اژدها

اژدها

امروز یکی از آن معدود روز هایی در طول سال است که اعتماد به نفس تو به بالاترین حد خود می رسد. امروز آن قدر به خودت و توانایی هایت ایمان پیدا می کنی که هر غیر ممکنی را ممکن سازی.

مار

مار

امروز همان روزی است که باید وارد یک مرحله جدیدی از زندگی ات شوی و به بعد نوینی از زندگی ات معنا دهی. از مواجه با رویداد ها و ماجرا هایی که تا کنون تجربه نکرده ای نترس و به خودت باور داشته باش.

اسب

اسب

امروز روز ناشناخته ها برای تو محسوب می شود. امروز در جنبه ای از زندگی ات با تغییر بزرگی رو به رو می شوی و لازم است کار هایی را انجام دهی که تا کنون با آن مواجه نشده ای. ترس هایت را کنار بگذار.

قوچ

قوچ

شروع یک تجربه جدید همیشه و برای هر کسی سخت است ولی می خواهم رازی را با تو در میان بگذارم فقط ۵ دقیقه اول سخت و استرس زا بوده و بعد از آن همه چیز عالی پیش خواهد رفت.

میمون

میمون

بهترین کار این است که اجازه دهی ذهن روشن و آماده تو، خودش راهش را پیدا کند و برای تصمیم گیری آزادانه، اقدام کند. تو نباید بیش از اندازه به قوانین درونی خودت پایبند بمانی. کمی زندگی کن و به خودت شادی هدیه بده.

خروس

خروس

این روزها روی کارت تمرکز ویژه ای کرده ای و کمی از جمع خانوادگی دور شده ای اما یادت باشد که شادی دنیا بدون حضور این افراد لذتی ندارد. برقرار کردن تعادل بین ابعاد مختلف زندگی، می تواند روحیه تو را شادتر کند و به آرامشت کمک کند. 

سگ

سگ

تو همیشه صبور و آرام بوده ای اما این روزها کمی زودرنج شده ای که طبیعی است. خودت را دوست داشته باش و به جای نگرانی و ملامت خودت، تلاش کن منبع این ناآرامی را از بین ببری. به مرور همه چیز بهتر می شود و خودت را پیدا خواهی کرد.

خوک

خوک

امروز تمرکز کردن روی برنامه هایی که داری به یک عادت مهم تبدیل شده است اما کم کم همه چیز به نظمی درست می رسد که بازده فوق العاده ای دارد. این روزهای سخت، نوید دهنده شادی های بزرگ و بی انتها هستند پس به تلاش ادامه بده.