زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

عقل می گوید که این روز ها بی گدار به آب نزنی و همه احتمالات را در نظر بگیریم. نیرو و پویایی خوبی داری که باید از آن بهره لازم را ببری. در مسائل عاطفی با ناپایداری هایی مواجه می شوی که مشکل اصلی تو نیستی پس اعتماد به نفست را حفظ کن و برای خودت ارزش قائل باش.

گاو

گاو

این روز ها احتمالا به یک برنامه ریزی و سازماندهی مجدد نیاز داری تا کار هایت با توجه به شرایط جدید روی روال بیافتد. باید کمی با اطمینان بیشتری قدم برداری. سوالات عاطفی که این روز ها ذهنت را درگیر کرده کمی با مسائل مالی تلفیق شده که باید آن ها را از هم جدا کنی.

ببر

ببر

امروز برای تو یک روز مثبت خواهد بود. ممکن است دیدار های عاطفی و رمانتیکی داشته باشی که خیلی هیجان کافی برای آن در دلت نباشد. آنچیزی که دلت می گوید را انجام بده و خودت را جای طرف مقابل بگذار تا بتوانی تصمیم گیری بهتری انجام بدهی.

خرگوش

خرگوش

این روز ها هرچه فعالیت بیشتری داشته باشی موقعیت های بیشتری سر راهت قرار می گیرد. می توانی انتظار خارج شدن فردی از پروژه را داشته باشی که قبلا هم این بی ثباتی را از خود نشان داده. به یک فرد غیر قابل اعتماد دو بار فرصت نده.

اژدها

اژدها

همیشه شروع و از نو آغاز کردن شیرین است. ممکن است در ابتدا فشار زیادی روی خود احساس کنی و کار ها آن گونه و با آن سرعتی که انتظار داری پیش نرود ولی کمی بعد نتایج شگفت انگیزی به دست می آوری.

مار

مار

فراموش نکن تو و مشکلاتت از هم جدا هستید و تغییراتی که در زندگی تو شروع به رخ دادن کرده است می تواند به مرور ابر های تیزه مشکلاتی که بر روی تو سایه انداخته است را کنار بزند.

اسب

اسب

منتظر یک ابر قهرمان نباش تا بیاید و تو را از دل مشکلات و چالش هایی که تو را احاطه کرده اند، نجات دهد بلکه دست بر روی زانو هایت بگذار، بلند شو و خودت، ابر قهرمان زندگی خودت شو.

قوچ

قوچ

منتظر چراغ سبز دیگران یا رسیدن زمان مناسب برای انجام یک کار نباش. کمال گرایی را کنار بگذار و همین امروز با همین داشته هایت شروع کن تا خدای مهربان نیز در های رحمتش را بر روی زندگی ات بگشاید.

میمون

میمون

برای ایده پردازی و عبور از این شرایط دشوار که این روزها گریبان گروه را گرفته، با همکارانت همراه شو. با یک توفان فکری می توانید به زودی از این شرایط بحرانی عبور کنید، تنها کافی است ایده هایی که داری را بیان کنی و اجازه پرورش آن ها را به خودت بدهی.

خروس

خروس

ارتباطات دوستانه چندین ساله تو در معرض مشکلات عمیقی قرار گرفته اند که باید هرچه زودتر به آن ها رسیدگی کنی. نباید به خاطر مسائل ساده و بی اهمیت از دوستی ها بگذری چرا که ارزش این رابطه از آنچه که فکر می کنی بیشتر است.

سگ

سگ

اعتماد به نفس تو در معرض تخریب قرار گرفته و تنها خودت هستی که می توانی آن را بازیابی کنی. یادت باشد که حرف رقبا نباید در روحیه تو تأثیر منفی داشته باشد و باید با عزت نفس، ایده های خوبی که داری را به مرحله عمل در بیاوری.

خوک

خوک

گذشته رفته است و حالا وقت ساختن آینده است. فکر کردن به آنچه که تمام شده هیچ سودی ندارد و دیگر نباید سر آن وقت بگذاری. به خودت اجازه بده که برای رویاهایت برنامه ریزی کنی و با امید به فردا، به آن ها دست پیدا کنی.