زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

سعی کن در برخورد با دیگران شجاع باشی و از خودت ضعف نشان ندهی، به این ترتیب می توانی خودت را در موقعیت هایی ببینی که هرگز تصورش را نمی کردی. به زودی احساسات جدیدی را نسبت به فردی خاص در خود احساس خواهی کرد.

گاو

گاو

در انجام وظایف کاری ات دقت بیشتری به خرج بده تا از بروز هرگونه اشتباهی جلوگیری شود. هرچه کمتر خود را با مسائل و دغدغه های شغلی درگیر کنی، احساس آرامش و رضایت بیشتری در زندگی ات پیدا می کنی اما اصل اعتدال را فراموش نکن.

ببر

ببر

به زودی قادر به استفاده بهتر از خلاقیت و تفکر خود خواهی داشت و این امر باعث بهبود وضعیت شغلی ات خواهد شد. امروز احساسات جدیدی را در روابط عاشقانه ات تجربه خواهی کرد. تو قادر به تحلیل مسائل مختلف در خودت هستی و این نقطه قوت توست.

خرگوش

خرگوش

در برخورد با عزیزانت مراقب سخنانت باشی و خشمت را کنترل کن. تنش های کاری ممکن است باعث آزار و هدر رفتن انرژی ات شود پس سعی کن به آن ها دامن نزنی و بتوانی خشمت را در مواقعی که اثری ندارد کنترل کنی.

اژدها

اژدها

امروز بلند پروازی تو به بالاترین حد خودت رسیده است. اگر می خواهی برای رسیدن به آرزو هایت که برای آن ها برنامه ریزی کرده ای قدمی برداری، امروز بهترین زمان برای شروع است.

مار

مار

نگذار افکار منفی و ترس ها و دلهره های عزیزانت و حرف های بد خواهانت تو را از هدف هایی که اینقدر برایش زحمت کشیده ای، دور کند پس یک نفس عمیق بکش و فقط بر روی خواسته هایت تمرکز کن.

اسب

اسب

شاید در نگاه اول این طور به نظر می رسد که دیگران دارند به تو حسودی می کنند و صحبت هایشان بر این اساس است ولی با کمی دقت متوجه می شوی که آن صحبت ها تو را متوجه جنبه هایی می کند که به آن ها دقت نکرده بودی.

قوچ

قوچ

چنان روی اهدافت تمرکز کرده ای و پایت را روی پدال گاز فشار داده ای و در مسیر زندگی پیش می روی که متوجه این نشده ای که چقدر از  دوستان و خانواده ات دور افتاده ای.

میمون

میمون

سعی تو برای پوشیده کردن احساست نه تنها درست نیست، که در نهایت به شکست منجر می شود. چرا نمی خواهی احساست را بپذیری؟ باید با خودت کنار بیایی و یاد بگیری بابت تمام عواطفی که در درون قلبت داری، شکرگزار خداوند باشی.

خروس

خروس

اجازه نده افراد ناشایست به محیط امن خانواده وارد شوند. حریم شخصی خودت و عزیزانت را حفظ کن و از بروز هر آسیبی به آن ها جلوگیری کن. این روزها دچار وسواس شده ای و به انتخاب هایت شک داری. سعی کن پیش از اقدام به هر کار، بیشتر آن را بررسی کنی. 

سگ

سگ

بعضی از افرادی که هیچ جایگاهی در زندگی تو ندارند، تلاش می کنند روحیه ات را به هم بریزند که باید با آن ها مبارزه کنی. این روزها سخت می گذرد اما در نهایت به خودشناسی و باوری می رسی که برای خودت بسیار جذاب خواهد بود.

خوک

خوک

روحیه بلند پروازی که داری باعث می شود بتوانی خودت را از شرایط دشوار نجات دهی و همیشه ایده تازه ای در سر پرورش دهی. این روزها بیش از همیشه به این روحیه نیاز داری پس سعی کن ذهنت را آزاد کنی و خودت را به فرداهای بهتر امید دهی.