زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

کار کردن بیش از حد باعث کاهش بازده ات می شود، کمی به خودت استراحت بده تا بتوانی انرژی ات را بازیابی کنی. امروز احتمال آشنایی با شخص خاصی برایت وجود دارد که از دیدنش بسیار خرسند خواهی شد.

گاو

گاو

اکنون که در شرایطی ناخواسته و درگیری های خانوادگی قرار گرفته ای این خبر خوب برایت هست که به زودی همه چیز به روال آرام خودش باز می گردد. از افرادی که دائما در حال تلاش هستند تا اعتماد به نفست را تضعیف کنند، در حذر باش.

ببر

ببر

برای داشتن رابطه خوب با اطرافیانت لازم است که کمی محتاطانه تر عمل کنی. بیرون رفتن و انجام تفریحات مختلف با خانواده، سبب گرم تر و عمیق تر شدن رابطه ات با آن ها خواهد شد. ایجاد دوستی های جدید برایت به راحتی اتفاق می افتد.

خرگوش

خرگوش

در زندگی به دنبال اتفاقات مثبت باش و از کوچک ترین دل خوشی هایت لذت ببر. این روز ها منتظر خبر یا فردی هستی که با آمدنش انگیزه بگیری. خبر های خوبی در راه است اما باید هدف هایت را بلند مدت تر برنامه ریزی کنی.

اژدها

اژدها

اینقدر نسبت به خانواده، دوستان و عزیزانت بی توجه نباش و فقط روی پیشرفت در کار و پول در آوردن تمرکز نکن. جشن پیروزی بدون داشتن این عزیزان در کنارت آن قدر لذت بخش نخواهد بود.

مار

مار

اشتباه نکن. انسان های صبور هم زمانی کاسه صبرشان لبریز می شود و تو را ترک خواهند کرد آن هم برای همیشه پس بیش از حد صبر آن ها امتحان کن چرا که نتیجه خوشایند نخواهد بود.

اسب

اسب

امروز گویا تمرکز کردن روی کار هایی که می خواهی تا پایان روز به سرانجام برسانی، سخت ترین کار دنیاست چرا که عوامل حواس پرتی زیادی در اطرافت پرسه می زنند پس بستن در اتاق و کنار گذاشتن گوشی موبایل می تواند به تو کمک زیادی کند.

قوچ

قوچ

امروز سلامتی را در اولویت قرار بده. اگر احساس کسلی می کنی اول از همه به داروخانه برو و قرص ویتامین ث بگیر یا یک دمنوش عسل و لیمو می تواند انتخاب مناسبی باشد. این کسلی را دست کم نگیر.

میمون

میمون

لازم است در روابطی که با اطرافیان داری با انعطاف پذیری بیشتری عمل کنی و از این کم صبری دوری کنی. هیچ کس قرار نیست مشکلات تو را حل کند پس یاد بگیر با آرامش، خودت را از درگیری های ذهنی ات رها کنی و حالت را بهتر کنی.

خروس

خروس

ممکن است فکر کنی که راه حل های خوبی برای رفع تنش هایی که درگیر آن ها هستی نداری، اما حقیقت این است که این روزها می گذرد و بالاخره به نتیجه مطلوب دست پیدا می کنی. همه چیز به این بستگی دارد که این روزها زمان و خودت را چطور مدیریت می کنی.

سگ

سگ

تو مدیر توانایی هستی و حالا وقت آن است که این ویژگی های فوق العاده را نمایش دهی. فرصت خوبی داری که خودی نشان دهی و در پروژه مهم کاری، برنامه را به دست بگیری. می توانی به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنی و لازم است کمی تلاشت را بیشتر کنی.

خوک

خوک

به جای این که انتظار یک روز شاد را بکشی، خودت دست به کار شو و برای گذر از این روزهای غم انگیز برنامه ریزی کن. نیازی نیست اتفاق عجیبی رخ دهد که تو شاد شوی؛ تنها کافی است از برنامه ها لذت ببری و شادی های کوچک را دریابی.