زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

روحیه لطیف و مهربان تو همیشه برایت خیر و برکت به همراه دارد. اخیرا کودکی از تو خوشحال شده که اثر زیادی روی تغییر روند زندگی ات ایجاد می کند. امروز بخت و اقبال به سمت تو قرار گرفته و خبر های خوبی برایت دارد.

گاو

گاو

شور و اشتیاق خوب داری که می تواند این روز ها را برایت هموار تر کند. قبل از امضای هرگونه قراردادی آن را با دقت بخوان. به هر کسی اعتماد نکن و مراقب خطرات احتمالی باش. این روز ها باید مراقب باشی که سرعت بیش از حد تو را دچار سهل انگاری نکند.

ببر

ببر

اگر این روز ها احساس تنهایی می کنی خودت را درگیر کار های مورد علاقه و ورزش های پر تحرک کن. این روز ها گذرا هستند و به زودی فردی که می تواند تمام نیاز هایت را برآورده کند سر راهت قرار خواهد گرفت. از درگیری با اعضای خانواده پرهیز کن.

خرگوش

خرگوش

در محیط خانوادگی لحظه هایی هستند که تو را آزار می دهند اما تو نباید به آن ها دامن بزنی. از آن ها عبور کن و خودت را سرگرم کار های شخصی ات کن. این روز ها اتفاقات خوبی یکی پس از دیگری برایت می افتد. انرژی ات را بالا ببر تا آن ها را لمس کنی.

اژدها

اژدها

برای ایده پردازی به سایر همکارانت ملحق شو. شما در کنار هم می توانید ایده به طاهر احمقانه ای که به ذهن تو خطور کرده است را سر و سامان دهید و یک راه جدید برای موفقیت را بار کنید.

مار

مار

یک ایده یا خلاقیت کوچک که ممکن است خیلی ها آن را نادیده بگیرند، در جمع خلاقانه ای که امروز به آن ملحق شده ای، برایت جادو خواهد کرد و همه را نیز شگفت زده می کند.

اسب

اسب

ارتباطات دوستی چند ساله ای که داری را با دوستان صمیمی ات حفظ کن. با کمی برنامه ریزی می توانی در میان کار ها و برنامه های آخر هفته، زمانی را برای تجدید دیدار با آن ها پیدا کنی.

قوچ

قوچ

خودت را دست کم نگیر و روی اعتماد به نفست کار کن. ایده هایی که به ذهنت خطور می کند بسیار خلاقانه و شگفت انگیز هستند؛ تنها کافی است به خودت باور داشته باشی و برای تحقق آن ها تلاش کنی.

میمون

میمون

رفتاری که تو با دیگران داری می تواند روحیه آن ها را به شدت تحت تأثیر قرار دهد پس مراقب حرف ها و اعمالت باش. تو نمی توانی هرطور دوست داری با بقیه برخورد کنی. بهتر است پیش از این که حرفی را به زبان آوری در مورد آن بیشتر فکر کنی. 

خروس

خروس

تغییراتی که قرار است در زندگی تو رخ دهد نزدیک و قابل دسترس هستند و از آن چه که فکر کنی حقیقی تر خواهند بود. به خودت مهلت بده که اشتباه کنی اما اشتباهات قدیمی را تکرار نکن. نباید با دست خودت، آِینده ات را تباه کنی. 

سگ

سگ

با ترس هایت روبه رو شو و این ناآرامی را از خودت دور کن. می توانی از پس شرایط دشوار روحی بربیایی و اوضاع را طوری کنترل کنی که خودت هم از نتیجه شگفت زده شوی. انکار مشکلات هیچ دردی از تو دوا نمی کند پس مقاوم تر باش.

خوک

خوک

بهترین کار این است که امروز با خودت خلوت کنی و در مورد مشکلات و مسائل مختلفی که باعث درد و آزار تو شده اند کمی بیشتر فکر کنی. می توانی به پیاده روی بروی یا کتاب مورد علاقه ات را بخوانی اما امروز، همان روز خوب خودسازی است.