زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

این روز ها باید استراحت کنی. برنامه ریزی های گذشته ات ممکن است با یک تداخل غیر منتظره مواجه شود که نیازی به اصرار برای روی روال انداختن آن ها نیست. زیرا قرار است در این مسیر اتفاقی بیافتد که به صلاح توست.

گاو

گاو

بحث های پر هیجان و پر شوری که این روز ها تو را درگیر خود می کنند نباید زیاد از حد مورد توجه قرار بگیرند و بهتر است خدت را درگیر آن ها نکنی. امروز یک روز کاری فوق العاده برایت خواهد بود حتی اگر آن را در خانه سپری کنی.

ببر

ببر

امروز وقت آن رسیده تا کمی بیشتر با افراد باتجربه تر مشورت کنی و با آن ها راه مراورده ای را باز کنی. نگران تغییرات به وجود آمده نباش. با مراقبت می توانی از برخی بیماری ها جلوگیری کنی. برای اثبات وفاداری افراد باید زمان بگذرد.

خرگوش

خرگوش

نیاز به شجاعت و پشتکاری داری که هرگز با سهل انگاری خواسته هایت میسر نمی شود. در برخورد با مشکلات خانوادگی کمی صبور باش و روحیه ات را حفظ کن. بهترین راه موفقیت برای تو امید است. در کسب و کارت می توانی از ایده های نو بهره ببری.

اژدها

اژدها

امروز ممکن است که اصلاً در فاز عاشقانه به سر نبری ولی یک پیشنهاد عاشقانه جدی خواهی داشت ولی تصمیم با توست که چه جوابی به آن بدهی. در نظر داشته باش پاسخی ندهی که او را گیج کنی.

مار

مار

با شخصی به تازگی آشنا شده ای که سمت و سوی عاشقانه به تو دارد. در دادن پاسخ به او عجله نکن. بر روی این پیشنهاد به خوبی فکر کرده و تمام جنبه ها و نکات مثبت و منفی آن را بسنج.

اسب

اسب

دلخوری کوچکی در بین دو نفر از نزدیکانت به وجود آمده است که بهتر بوده در آن دخالت نکنی چون می تواند به یک ناراحتی بزرگ تبدیل شود. بگذار مشکل را بین خودشان حل کنند.

قوچ

قوچ

امروز خواسته است صریح و با کمال احترام بیان کن. تو مهربان هستی و شخصیتی آرام داری ولی هیچ کدام دلیل نمی شود که خلاف خواسته خود عمل کنی و نظراتت را بیان نکنی.

میمون

میمون

ماجراهای عاشقانه ای که تا امروز پشت سر گذاشته ای تو را خسته و ناامید کرده است اما باید بپذیری که همیشه تلخی های زندگی به ما درس های زیادی می دهند. بهترین کار این است که این بار با دید بازتر و عاقلانه تری وارد رابطه شوی تا از ضربه زدن به خودت جلوگیری کنی. 

خروس

خروس

امروز فرصت مناسبی برای بررسی بودجه ای که داری است و باید برنامه های مالی را مدیریت کنی. بهترین کار این است که برای مراقبت از بروز مشکلات مالی، با انگیزه و توانی که داری برنامه ای بریزی و در حد توانت کار تازه ای را آغاز کنی تا از عهده مخارج بربیایی.

سگ

سگ

بسیاری از غم هایی که در وجود تو ریشه دوانده این روزها به التیام می رسد و می بینی که صبر و شکیبایی تو چطور منجر به شادی می شود. این شرایط آزاردهنده بود اما تو را بزرگ کرد. می توانی به خوشی های عاطفی و آرامشی که در ذهن داری دست پیدا کنی.

خوک

خوک

انتظارات تو از اطرافیانت کمی بالاست و هیچ کس وظیفه ای در برابر خواسته های تو ندارد. اگر می خواهی به هدفی دست پیدا کنی باید آستین بالا بزنی و عزمت را جزم کنی. نباید با بدخلقی کسی را آزار دهی. پشتکارت را بیشتر کن.