زمان مطالعه : ۴ دقیقه

فروردین

خلاقیت تو در اوایل ماه به اوج می رسد. یک مسئله احساسی به وجود می آید که مجبور به انتخاب می شوی. به یاد داشته باش که قبل از برداشتن گام های مهم در زندگی، باید به خوبی فکر کنی. اگر احساس کردی کنترل برخی امور از دستت خارج شده است، بر روی قدرتهای درونی وجودت تمرکز کن.

اردیبهشت

از آنجاییکه تو بخشی از جامعه هستی، از یاری رساندن و کمک به دیگران دریغ نکن. احساسات تو در این ماه به اوج می رسد. به شریک زندگی و یا خانواده وقت بیشتری را اختصاص بده، برای مثال به یک سفر کوتاه بروید. برای آنچه که به دست آورده ای از خودت تشکر کن و به یاد داشته باش که سزاوار یک جشن کوچک هستی.

خرداد

از مشکلات پیش آمده نترس و مطمئن باش که هیچ چیز در زندگی بی دلیل نیست. اواسط مهر ماه زمان مناسبی برای ابراز احساسات نسبت به کسانی است که دوستشان داری. توانایی روحی خود را بالا ببر و برای هرروز برنامه ریزی کن و زمانی را به تفریحات انفرادی اختصاص بده. برای مثال خودت را به نوشیدن یک قهوه مهمان کن.

تیر

اطمینان داشته باش که می توانی وضعیت پیش آمده را کنترل کنی. کمی از وقتت را به انجام کارهای آرامش بخش مانند باغبانی اختصاص بده. در این ماه برای به دست آوردن کنترل زندگی و اثبات تواناییهایت تلاش بسیاری خواهی کرد و از نظر مالی به تعادل و ثبات خواهی رسید.

مرداد

دست از قضاوت خود بردار و به یاد داشته باش که نمی توانی برای همیشه دیگران را راضی نگه داری. اتفاقات کوچکی پیش می آید که تو را شگفت زده می کند. به موسیقی آرام گوش بده، با دوستان نزدیکت درد دل کرده و به پیام های درونت گوش بده.

شهریور

تو توانایی انجام دادن کارهای بزرگ را داری، اما به شرطی که دیگران را نیز در نظر بگیری. دوست یا فردی خاص را ملاقات خواهی کرد و ساعات خوبی را با او می گذرانی. زمان تغییر فرا رسیده و به همین دلیل انرژی های درونت را آزاد کن. ممکن است از نظر مالی کمی دچار مشکل شوی، نگران نباش و خود را باور داشته باش.

مهر

اگر در برنامه روزانه‌ات وقفه ایجاد شده، نگران نباش، تو به اندازه کافی باهوش هستی که با برنامه ریزی دقیق و آینده نگرنی، شرایط را به حالت اولیه برگردانی. اتفاقات و تجربیات هیجان انگیزی در انتظار توست؛ اعتماد به نفس بیشتری خواهی یافت و قطعا متوجه نگاه تحسین‌آمیز اطرافیان خواهی شد. اواخر ماه رابطه عاطفی جدیدی را آغاز خواهی نمود.

آبان

صدایی در درونت تو را به شروع فعالیت های جدید ترغیب می کند. به آن گوش بسپار زیرا آغاز ماه، فرصت مناسبی برای تغییرات بزرگ است. به دنبال رابطه عاشقانه هستی، که بی شک به آن خواهی رسید. همیشه رازدار بوده ای و دوستان به تو اعتماد کامل دارند. اواخر ماه فرصت مناسبی برای توافق و قراردهای کاری است. اگر بر یک هدف مشخص تمرکز کنی، قطعا دست یافتنی است.

آذر

از اینکه کارها ناتمام مانده، نگران هستی، اما ناامید نباش زیرا در هر صورت نتیجه نهایی عالی خواهد بود. احتیاج داری تا زمانی را به شوخی و خنده با دوستان سپری کنی، اما مراقب باش تا کسی را نرنجانی. به ضمیر ناخودآگاهت توجه کن و به خواب‌ها، رویا‌ها و حس ششمت باور داشته باش. اواخر ماه فرصت مناسبی برای ساماندهی لوازم غیرضروری و اهدای آن ها به خیریه است.

دی

دیگر نگران مشکلات مالی نباش، این ماه بهترین زمان برای استقلال مالی است. رابطه عاطفی ات کمی سرد خواهد شد و هر چقدر سعی می‌کنی با فرد مورد نظر ارتباط عمیق تری برقرار کنی بی فایده به نظر می رسد؛ اما صبر داشته باش و راه ارتباطی‌ات را با او تغییر بده. کارهای ناتمام را به اتمام برسان و مطمئن باش که موفقیت های پیش رو، تو را شگفت زده خواهد کرد. این ماه بهترین فرصت برای تکمیل رزومه و مصاحبه های کاری است. به صدای درونت گوش بسپار و برای تصمیم گیری های ماه آینده آماده شو.

بهمن

انتخاب و تصمیم گیری های هوشمندانه‌ات، برای تغییرات پیش رو، بسیار قابل تحسین است. خبر شگفت آوری تو را به وجد خواهد آورد و بی‌صبرانه منتظر اتفاقات و تغییرات مثبت خواهی بود. از تنهایی لذت ببر و برای سفری کوتاه مدت برنامه ریزی کن، موبایلت را خاموش کن و از سکوت و آرامش لذت ببر. روزهای رضایت بخشی را پیش رو خواهی داشت.

اسفند

هیچ گاه فراموش نکن که اگر می توانی رویای انجام کاری را داشته باشی، پس می توانی آن را انجام دهی. خواسته هایت را بر روی کاغذ بنویس، ناامید نشو و نگذار تا عدم اطمینان، منجر به تعویق انداختن اهداف و فعالیت هایت شود. رابطه دوستانه ات کمی دچار مشکل خواهد شد، اما سعی کن سریعا آن را حل و فصل کنی. تو فردی هستی که همیشه بهترین راهکار را انتخاب می کنی. این قدرت را داری که رابطه گذشته را پشت سر بگذاری و رابطه جدیدی را آغاز کنی.