زمان مطالعه : ۴ دقیقه
فروردین

فروردین

زمان زیادی صرف انجام کار های جانبی می کنی که شاید در ظاهر خیلی به نظر بقیه نیاید و حتی نتیجه چشم گیری هم نداشته باشد. سعی کن انرژی ات را بین چند اولویت زندگی تقسیم کنی. روز های شلوغ اما مسرت بخش در راه است.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

همه افکارت را معطوف به باید ها و نباید ها نکن. مسیر خودت را ادامه بده و سعی کن از بهترین های اطرافت الگو بگیری. گاهی یک حرف نسنجیده می تواند ناراحتی طولانی مدتی را پی داشته باشد پس مراقب باش.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

توقعت از اطرافیان را به تعادل برسان و سعی کن در رفتارت تغییر فرکانس کمتری داشته باشی. روز هایی پیش رو است که می تواند حال تو را خوب کند اما نباید خیلی روی برنامه ریزی دقیق برای آن حساب کنی چون ممکن است خیلی چیز ها در لحظه تغییر کنند.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

همیشه از روی نیاز شخصی با اطرافیان ارتباط برقرار نکن. این کار می تواند موجب آزردگی خاطر آن ها باشد. دوست های خوبی اطرافت هستند که می توانی با آن ها مشورت کنی اما مراقب باش که دید این افراد به تو نزدیک باشد.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

چند وقت است فیلم ندیده ای آن هم یک فیلم عاشقانه و رمانتیک؟! امروز خودت را به دیدن یک فیلم رمانتیک دعوت کن چون که زندگی عاشقانه تو به زودی با یک خبر هیجان انگیز زیر و رو می شود.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز از اول صبح کمی بی حوصله و کسل هستی و به قول قدیمی ها از دنده چپ بلند شده ای. زمان آن رسیده  خودت به داد خودت برسی. قرار نیست همه چیز بر وفق مراد باشد تا پر انرژی و سرحال باشی. پر انرژی باش تا خبر های خوب به سمتت سرازیر شوند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

قضاوت را کنار بگذار حداقل برای امروز چون قضاوت بی جا تو می تواند به یک فاجعه بینجامد و تو را از فرصت های شگفت انگیزی که در انتظارت هستند دور کند. تو از همه ماجرا خبر نداری و هر قضاوتی انجام دهی ناعادلانه خواهد بود.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

خشم هیچ چیز را درست نمی کند تازه می تواند همه چیز را هم خراب کند پس یک نفس عمیق بکش و سعی کن خشمت را کنترل کنی. امروز با مدیریت خشمت به دستاورد هایی می رسی که همیشه آرزویش را داری.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

اگر قصد رسیدن به خواسته هایت را داری، باید بر آن ها پافشاری کنی و بدون ضعف و ناامیدی اهدافت را دنبال کنی. گاهی از سرعت پیشرفت کارها ناراضی می شوی، اما بدان هر چیزی باید روال عادی خودش را طی کند و این کاملاً طبیعی است. 

فال حافظت را بگیر

دی

دی

اگر همین امروز به دنبال خواسته هایت نروی و برای رسیدن به آن ها تلاش نکنی، فردا افسوس خواهی خورد. نشانه هایی که سر راه تو قرار می گیرند زبان کائنات برای ارتباط با تو هستند. آن ها را دنبال کن و بدان هیچ چیز در این جهان اتفاقی نیست. این نشانه ها همه چیز را برای تو سریع تر روشن می کنند. 

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

انرژی مثبت بی اندازه ای داری که می توانی آن را به اطرافیانت هم انتقال دهی. این کار احساس خوشایندی را به تو می دهد که کمک می کند از پس مشکلات بربیایی. ارتباط عاطفی ات را با همین انرژی مثبت مدیریت کن و از تفکرات بد و ناخوشایند در مورد آن دوری کن.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

اتفاقاتی برای تو رخ داده که هرگز تصورش را هم نمی کردی انقدر زود و عجیب محقق شوند. همین موضوع باعث ترس و نگرانی تو شده است. حالا که این روند آغاز شده، به مسیر ادامه بده و اجازه بده زمان همه مسائل را برای تو پیش ببرد. گاهی لازم است دل به راه بسپاری و بدون آینده نگری، اجازه دهی هرچه هست اتفاق بیفتد. 

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر