زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

احساس ترس یا ناامیدی می تواند در تو یک خللی ایجاد کند و نگذارد تو به راحتی بتوانی روی تصمیم هایت استوار و قاطع بایستی. تو فرد حساسی هستی که به راحتی می توانی تحت تاثیر قرار بگیری این روز ها روحیه ات به تقویت بیشتری نیاز دارد.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

شاید این روز ها در مکالمات رسمی خیلی موفق نباشی اما با همان ترفند های خودت می توانی مسیر گفت و گو را به سمتی پیش ببری که نتیجه باب میلت شود. به چیز هایی که می خواهی باور داشته باش. امروز شانس با تو یار است.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

این روز ها محبت های زیادی از جانب اطرافیان دریافت خواهی کرد که خوشحالی تو را برانگیخته می کند. زندگی تو پر از احساس است و به همان نسبت زود هم احساساتی می شوی اما باید کمی عاقلانه تر فکر کنی.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

وقت خود را صرف چیز های بی ارزش می کنی که بعد از انجام کار هم پشیمان می شوی. این روز ها به جای ندامت و سرزنش خودت سعی کن روابطت را گسترش بدهی و سریع تر از قبل عمل کنی. سعی کن واقع بین باشی.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

امروز زمانی را برای برطرف کردن ناراحتی هایی که با همسرت داری بگذار. اجازه نده یک دلخوری کوچک به قدری طول بکشد که به یک ناراحتی بزرگ تبدیل شود. امروز بهترین زمان برای دلجویی است.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز به طرز شگفت انگیزی دوست داری یک شبانه روز بیش از ۲۴ ساعت طول بکشد چون برای سر و سامان دادن به برنامه هایت زمان کم داری جای هیچ نگرانی نیست با کمک گرفتن از همکارانت می توانی کار ها را در زمان مقرر تحویل دهی.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

درست است که مسئولیت ها و کار های زیادی امروز بر روی سرت خراب شده است و حتی وقت سر خاراندن هم نداری ولی این دلیل نمی شود که اخم کنی و با بقیه با تندی برخورد کنی. لبخند بزن.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

نشانه های شگفت انگیزی را می بینی که مسیر جدید را در زندگی به تو نشان می دهند؟ نشانه ها را دنبال کن و افکار منفی را از خودت دور کرده و فقط به چیز های مثبت فکر کن تا زندگی تو را به مسیری که باید هدایت کند.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

برای رویارو شدن با مسائل مهم زندگی، باید ترس را کنار بگذاری و هیچ کاری را به تعویق نیندازی. امروز برای برنامه ریزی تازه ای که در سر داری فرصت فوق العاده ای است و همه چیز به خوبی پیش می رود.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

این روزها برای تو بسیار حیاتی هستند؛ بنابراین بهتر است همه کارها را از روی منطق و فکر پیش ببری. برای رسیدن روزهای خوش باید صبور و امیدوار باشی و نگرانی از فردا را فراموش کنی.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

اگر به فکر راه اندازی کسب و کار تازه ای هستی، این بهترین فرصت برای توست. می توانی طبق برنامه پیش بروی و برخی از ایده های جذابی که داری را چاشنی کار کنی و خلاقیت خودت را به رخ همه بکشی.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

بیماری که مدتی است درگیر آن شده ای همراه تو مانده است و باید برای رفع آن اقدامی جدی انجام دهی. اگر به آن رسیدگی نکنی ممکن است این مشکل در تو ماندگار شود و به تو آسیب برساند. به جسمت بیشتر بها بده.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر