زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

برای رویایی با مسائل مهم زندگی زمان را به تعویق نیانداز. امروز برای رفتن به شهر های ساحلی و مسافرت روز بی نظیری است که انرژی خوبی در تو زنده می کند. می توانی از امروز برنامه آخر هفته ات را بچینی.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

سعی کن این روز ها بیشتر از روی اندیشه و فکر پیش بروی. برای لمس روز های خوش باید صبور باشی. قدردان و شکر گذار این احساس خوب باش و در هر اتفاقی نکات مثبتش را ببین. سعی کن بیشتر مراقب خرج و مخارجت باشی.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

اگر به فکر راه اندازی یک کسب و کار جدید هستی امروز فرصت خوبی برای شروع پایه ریزی های آن است. می توانی کار ها را با افراد نزدیکت که هم فکر با تو هستند تقسیم کنی و همه وظایف را به تنهایی روی دوش نکشی.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

مدتی است که بیماری سطحی در تو مانده و خودش را به شکل یک حساسیت دائمی بروز می دهد سعی کن هر چه زودتر به پزشک مراجعه کنی. امروز صبح نور آفتاب را ببین و از انرژی اش برای شروع روز کاری ات استفاده کن.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

هیچ وقت ناامید نشو. همیشه در دل سیاه ترین لحظات روزنه نوری هر چند کوچک خود را به تو نشان می دهد که با در دست گرفتن آن می توانی سیاهی و تاریکی را برای همیشه از زندگی خود بیرون کنی.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

شانس وجود ندارد. شاید این خبر به ظاهر خوبی برای تو نباشد ولی خبر این جاست که به هر اندازه که تلاش و کوشش کنی و پشتکار به خرج دهی به همان اندازه نیز خوش شانس تر خواهی بود.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز خودت را به قوی ترین و قدرتمند ترین سلاح ممکن مجهز کن. لبخند تو می تواند به بی رحمانه ترین شکل ممکن خوشبختی و اتفاقات شگفت انگیز را به زندگی تو وارد کند. می توانی امروز این سلاح را امتحان کنی تا از قدرت آن مطمئن شوی.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

نظرت در مورد ترتیب دادن یک برنامه شاد و مفرح برای اعضا خانواده چیست؟ پس از پشت سر گذاشتن یک هفته سخت و طاقت فرسا تمام افراد خانواده به تفریح و خوشگذرانی جانانه نیاز خواهند داشت.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

تو نگران اتفاقات چند وقت اخیر هستی که در زندگی ات به وجود آمده اند؛ اما باید آرامشت را حفظ کنی و با تصمیم گیری های زودهنگام به سختی ها دامن نزنی. موفقیت تو به زودی به همه ثابت خواهد شد.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

اگر امروز مجبوری زیر بار حرف زور بروی، بهتر است خودت را کنترل کنی و با آرامش و صبر پیش بروی. اعتراض با خشم هیچ مشکلی را حل نمی کند و تنها باعث تنش بیشتر و ناآرامی ارتباطات می شود.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

به زودی ارتقاء شغلی را تجربه می کنی که زندگی تو را زیر و رو خواهد کرد. تو قصد داری به نتیجه مشخصی دست پیدا کنی و در راه تلاش برای آن هستی. امروز زمان ناامیدی و خستگی نیست.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

اطرافیان همیشه نگرش مثبت و خوش بینی تو را تحسین می کنند و در مسائل مختلف روی تو حساب می کنند. امروز فرصت خوبی پیش می آید که با همین روحیه، کاری کنی که مشکلی بزرگ برطرف شود.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر