زمان مطالعه : ۴ دقیقه
فروردین

فروردین

اگر امروز مجبور به وفق دادن خودت با شرایط و تنظیمات گروه جدید هستی باید کمی محتاط باشی. با اینکه در یک وضعیت جمعی قرار گرفته ای اما قدرتی داری که می توانی به صورت موثر عمل کنی.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

در حال حاضر ابر های پر جنب و جوشی بالای سرت وجود دارند که خلاقیت های تو را یادآوری می کنند. گاهی خرید یک کیک کوچک یا بازدید از نمایشگاه صنایع دستی می تواند حال تو را خوب کند. بهتر است برای بیان احساساتت از راه های بهتر ی استفاده کنی.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

مراقبت از دوستان و مشکلات آن ها باعث می شود که تو یک دوست خوب باشی،اما آیا اولویت های خودت را در این مسیر فراموش می کنی؟ امروز کمی به احساست و اینکه چطور می خواهی همه چیز تغییر کند، فکر کن. یک گفت و گوی دو طرفه می تواند رضایت بخش باشد.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

امروز از دیدگاه های تیزبینانه ات لذت خواهی برد و مورد تشویق دیگران قرار خواهی گرفت. بهتر است ارتباطاتت از قبل پیش بینی شده باشد اما اگر هم اینطور نباشد، تو به راحتی به قلب ها می نشینی. اطرافیانت از تلاش های تو شگفت زده شده و در راستای آن از تو سپاسگزاری می کنند.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

از وضعیتی که هم اکنون داری راضی نیستی در ضمن نمی دانی که دقیقاً به چه چیز نیاز داری تا این حس نارضایتی ات برطرف شود. برای خودت زمانی را کنار بگذار، با خودت خلوت کن و تمام چیز هایی که به ذهنت می رسد هر چندبی اهمیت را روی کاغذ بیاور تا ذهنت خالی شود و بتوانی بهتر فکر کنی.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز قرار های کاری مهمی داری که می تواند در موفقیت های آینده تو بسیار تأثیر گذار باشند. وقت شناسی و تمرکز بالا دو خصیصه بی نظیری است که تو داری و در موفقیتت در این قرار ها به تو کمک زیادی می کند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز اولین روز هفته را با سپاسگزاری شروع کن؛ازخدوارند سپاس گذار باش که فرصتی دیگر برای موفقیت وبدست آوردن آرزو هایت در اختیارت قرار داده است. خبر های خوبی در راه هست که در ساعات آخر روز به دستت می رسد.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

حسادت خصیصه ای نیست که متولد خوش قلب آبان باآن آشنایی داشته باشد ولی امروز حسادت تو از جانبیکی از نزدیکانت تحریک می شود. مهم این است که بتوانی آنرا کنترل کنی تا بیش از حد جولان ندهد و مدیریت زندگی را از دستت خارج کند.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

امروز برای تو فرصت یک معامله قوی و بسیار جذاب پیش می آید که نتیجه خوشایندی را به همراه دارد. همکاران تازه ای پیدا می کنی که البته باید بهترین و کارآمدترین آن ها را انتخاب کنی و کارهای پیچیده را با کمک آن ها پیش ببری. برای شناخت آدم ها وقت بیشتری بگذار تا با این کار از ضربه زدن به خودت پیشگیری کنی.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

در زندگی عاطفی ات مسائلی پیش می آید که نتایج بزرگی را به همراه دارند. پیش از اینکه این نتایج تو را متحیر کنند، عواقب آن ها را در نظر بگیر و خودت را برای آن ها آماده کن. تو می توانی به سادگی از یارت محافظت کنی و باید به او این نکته را یادآوری کنی که شما باید در هر شرایطی در کنار هم باقی بمانید. 

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

برای رسیدن به هدف مقصدهای زیادی وجود دارد، اما در نهایت تو باید با توجه به شرایط زندگی، زمان و هزینه ای که در اختیار داری، بهترین راه را انتخاب کنی. نگران دغدغه های مالی و مشکلات خانوادگی نباش. همه چیز به مرور زمان حل خواهد شد و تنها کافی است تو با آرامش به ادامه مسیر فکر کنی.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

وقت آن است که خودت را برای مرحله تازه ای از زندگی آماده کنی. تمام چیزی که تو به آن احتیاج داری، آرامش و صبر است؛ بنابراین باید روحیه ات را تقویت کنی. تفکر مثبت و امید را فراموش نکن و با اعتماد به توانایی ها و نیروی کائنات، این راه را آغاز کن که پر از خیر و خوبی است.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر