زمان مطالعه : ۴ دقیقه
فروردین

فروردین

ایده های عجیب و غریب و استعداد های پیچیده ای داری که اگر به موقع به آن ها توجه نکنی ممکن است دیگر این موقعیت برایت پیش نیاید. احساساتت نیاز به تغذیه روحی دارد. راه های مطمئنی برای افزایش لذت هایت پیدا کن.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

امروز یک روانکاوی شیرین و عمیق را تجربه خواهی کرد. نیمی از ذهن تو می خواهد کار ها را باسرعت بیشتری انجام بدهد و نیم دیگر تمایلی به این کار ندارد در نتیجه تو فقط استرس آن را متحمل می شوی. یک اتفاق در ابتدای روز تو را خوشحال می کند.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

ارتباطات مانند یک خیابان دو طرفه است پس اگر احساس می کنی آن چیز مهمی که می خواهی بشنوی را نمی شنوی پس چرا در ارتباط با آن پیش قدم نمی شوی؟ تو حق این گفتگو را داری. برای رسیدن به آرامش باید افراد اطرافت را گزیده تر انتخاب کنی.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

تو به عنوان فردی با داشتن یک ذهن سریع و دارای هوش هیجانی بالا شناخته می شوی. اما امروز فردی را می بینی که می تواند بیشتر از داشته هایت به تو آموزش بدهد. این شخص را از دست نده و از آموزه های او استفاده کن. برای پیش برد اهداف جدید خجالت نکش و تا می توانی سوال بپرس.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

وقتی با نظر شخصی مخالفی در واقع یک فرصت شگفت انگیز پیش روی خود داری تا یک مطلب جدید از او یاد بگیری پس با لجبازی و مخالفت بی مورد این فرصت را از خودت دریغ نکن.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

موفقیت تنها یک قدم کوچک با تو فاصله دارد پس با آغوش باز به سمتش در مسیری که قرار داری راهت را ادامه بده و ناامید نشو. همین پشتکار هست که موجب می شود بهراحتی موفقیت را در بر بگیری.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز ذهن خلاقت تصاویر مبهمی از آینده درخشانی که پیش رو داری را به تو نشان می دهد ولی همین تصاویر آن قدر جذاب و هیجان انگیز هستند تا انگیزه لازم رابرای تلاش بیش تر در تو به وجود بیاورند.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز متولد آبان لازم است به یک سؤال بزرگ جواب بدهد و آن سؤال این است که چقدر خودت را دوست داری. چقدر برای خود دوست داشتنی ات ارزش قائلی و به خودت احترام می گذاری. خودت را صمیمانه دوست داشته باش.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

در آستانه ورود به مرحله تازه ای از زندگی ات قرار داری و باید برای آن خودت را آماده کنی. این مسیر پر از شادی و لذت است اما اگر برای آن آمادگی نداشته باشی، ممکن است همه چیز به هم بریزد. با دید باز به وقایع نگاه کن و با برنامه ریزی پیش برو تا همه چیز در جای خود باقی بماند. 

فال حافظت را بگیر

دی

دی

امروز یک قرار عاطفی مهم داری که فکر کردن به آن به تو استرس می دهد. باید حرف هایت را آماده کنی و بدون ترس و رودرواسی آن ها را به زبان بیاوری. کلمات به همراه نگاه و زبان بدن، بهترین راه انتقال احساسات درونی هستند. از نتیجه نگران نباش و مطمئن باش این همان چیزی است که همیشه در انتظارش بوده ای. 

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

بسیاری از اطرافیانت قصد دارند آینده تو را حدس بزنند و از کارهای تو سر در بیاورند. تا زمانی که از نتیجه مطمئن نشده ای به هرکسی اعتماد نکن و اجازه نده کسی با دخالت، مسیر زندگی تو را تغییر دهد. قدرت خودت را دست کم نگیر و بیش از هر چیز، بر توان فردی ات تکیه کن. 

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

امروز کسی از تو درخواست کمک مالی می کند؛ اما تو می ترسی که این پول را برای همیشه از دست بدهی و او بدقولی کند. لازم است در برابر این خواسته مقاومت کنی، چرا که حس درونی تو درست است. خودت را به دردسر نینداز و بدون تعارف بگو که نمی توانی به او در این زمینه کمک کنی. ممکن است او از این موضوع ناراحت شود، اما تو نباید حاصل عمرت را به دلیل رفاقت از دست بدهی.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر