زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

با تغییرات جدیدی در زندگی مواجه می شوی که شاید در ابتدا تطبیق دادنت با آن ها برایت سخت و نشدنی باشد اما به مرور بسیار از این تغییرات احساس خوشحالی خواهی کرد. در قرار ملاقات های اخیر مسائلی برایت گنگ باقی مانده که به زودی برایت حل می شوند.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

تغییرات ظاهری و خرید کردن همیشه برای تو به منزله یک بمب انرژی هستند آن ها را جدی بگیر و تغییرات کوچکی در خودت ایجاد کن. برای رفتن به آینده ای روشن نیاز به جعبه کمک های اولیه کلاسیک داری. فکر نکن هر چیز مدرنی می تواند برایت درست و کاربردی باشد.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

اگر در مسیر رویاهایت با موانعی برخورد کردی آن ها را به منزله پایان راه ندان. این روز ها با تغییرات خلق و خو ممکن است انرژی ات نیز بالا و پایین شود که به راحتی با شنیدن یک خبر خوش دوباره به سطح بالای انرژی ات باز می گردی.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

مسیر پر پیچ و خمی پیش رویت قرار گرفته که خوشبختانه موانع سنگینی ندارد و می توانی از پس آن برآیی. فقط باید دقت کنی تا از مسیر های فرعی خارج نشوی. تفات عقاید با فرهنگ های مختلف چیزی است که همه با آن درگیرند کافیست بدانی که این تفاوت ها دلیل بر اشتباه بودن نظر ها نیست.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

امروز یک قضاوت کوچک از سمت تو موجب می شود یکی از اطرافیانت از دستت دلخور شود. شهامت عذرخواهی را داشته باش و نگذار یک اشتباه کوچک میان تو و او فاصله بیندازد.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

در آخرین جمعه سال در میان برنامه هایت وقتی را برای مادرت کنار بگذار. کمی با او وقت بگذران و پای درد دلش بنشین. او صحبت های زیادی برای گفتن دارد ولی نمی داند آن ها را به چه کسی بزند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

این که تو از موضوعی ناراحت هستی دلیل موجهی نیست که با اطرافیانت بد رفتاری کنی. سعی کن بتوانی با ناراحتی ات تنهایی کنار بیایی و دیگران را به دلیل آن ایت نکنی.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

آخرین جمعه سال بهترین زمان برای جمع بندی است. جمع بندی تمام کار ها و هدف هایی که در طول یک سال برای خودت برنامه ریزی کرده ای. مشاهده دستاورد هایی که بدست آوردی واقعاً لذت بخش است.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

تو ایده های نابی در سر داری و همین تفاوت دیدگاه است که باعث تفاوت جایگاه تو با دیگران می شود. می توانی با همین ریزبینی دیگران را خلع سلاح کنی و شرایط را به نفع خودت پیش ببری. بهتر است برای همه کارهایت برنامه ریزی داشته باشی و ایده هایت را بر اساس ترتیب مشخص پیش ببری.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

تمام آنچه که به آن نیاز داری و می تواند روند زندگی تو را به خوبی تغییر دهد، یک عشق داغ و ناب است که به زودی آن را تجربه خواهی کرد. نگران نباش اگر تصمیم گرفتی خودت برای آغاز عشق پیشقدم شوی. در راه عشق، غرور و منیت جایی ندارد و باید از خودت بگذری.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

بزرگ ترین مشکل تو کم صبری است. تا زمانی که اجازه ندهی روند منطقی وقایع طی شود، نمی توانی انتظار داشته باشی که کارها طبق اصول پیش بروند. سعی کن پیش از اقدام به کارها، همه جوانب آن ها را بسنجی تا بعداً از رفتارت پشیمان نشوی.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

ذهن تیزبین تو هدایت کننده تفکرات توست و می توانی در شرایط سخت و تصمیم گیری های مهم به عقل و منطقت تکیه کنی. سعی کن در رفتارت هیچ نشانه ضعفی را بروز ندهی؛ چرا که همین موضوع به ظاهر ساده باعث می شود دیگران از تو سوء استفاده کنند. 

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر