زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

استعداد تو در یادگیری سریع هر مهارتی، باعث می شود که در هر کاری به سرعت پیشرفت کنی. در برخورد با همکارانت خوش برخورد و فروتن باش تا از ایجاد هرگونه درگیری جلوگیری شود. در شرایط تنش زا، با کشیدن چند نفس عمیق به ایجاد آرامش در درونتان کمک کن.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

آن طور که دوست داری زندگی کن و اجازه مداخله کردن دیگران در زندگی ات را نده. قبل از عملی کردن اهدافت، از به اشتراک گذاشتن آن ها با دیگران خودداری کن. پس انداز کردن درآمد ها به نفع توست، بنابراین با برنامه ریزی بهتری هزینه کن.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

علی رغم وجود تمام مشکلات، تو به دیگران ثابت کردی که از پس حل هر مشکلی بر خواهی آمد. سعی در پرورش مهارت ها و توانایی هایت داشته باش و از فرصت های مناسب نهایت بهره را ببر.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

اجازه نده مشکلات زندگی باعث تسلیم شدنت بشود؛ به مسیر خود ادامه بده و به خدا توکل کن. در صورت احساس تنهایی و کسلی بهتر است به انجام کارهایی بپردازی که باعث تقویت روحیه ات می شود.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

تو بیشتر از آنکه فکر می کنی می توانی روی گروه همکارانت اثر بگذاری پس به جای دامن زدن به اختلاف پیش آمده یا طرفداری از یکی از طرف دعوا، به فکر پیدا کردن راهی برای حل اختلاف باش.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

در حال حاضر که اختلاف پیش آمده است، صبور باش و احساسات خودت را کنترل کن. سر و صدا کردن در این جور مواقع فقط همه چیز را خراب می کند به جای آن به دنبال راه حل باش.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

فراموش نکن که حق گرفتنی است و هیچ کس جز خود تو نمی تواند برایت کاری در این باره انجام دهد ولی این ها دلیل نمی شود که کنترل خود را از دست دهی پس در کمال آرامش کار درست را انجام بده.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز شخصی که اصلا انتظار نداری از خود رفتاری نشان می دهد که تو را حیرت زده می کند؛ نباید رفتار ناشایست را تحمل کنی ولی سعی کن صبور باشی، آرامش خود را حفظ کنی و در کمال آرامش حرف هایت را بزنی.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

این روزها باید نسبت به گذشته موقعیت شناس تر باشی و درک بهتری در مورد وضعیتی که در آن قرار داری به دست آوری. همه چیز به قوه تحلیل تو وابسته است که به مرور زمان بهتر و عمیق تر می شود. به آن توجه کن و این توانایی را به کار بگیر.

دی

دی

امروز زمان خوبی برای استراحت و گذران وقت با عزیزانی است که مدتی است به آن ها سر نزده ای. یادت باشد که در کنار سختی ها و روزمرگی ها، این ارتباطات هستند که می توانند به ما امید به زندگی دهند و مایه نجات ما باشند.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

از حرف های دیگران گذر کن و به خاطر موضوعی که قرار نیست نقش مهمی در زندگی تو داشته باشد، خودت را به سختی نینداز. همه چیز به روحیه تو بستگی دارد که چطور با این دخالت ها کنار بیایی اما یادت باشد این خودخوری کردن، ثمره خوبی برای تو نخواهد داشت.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

اگر از کسی نارضایتی در دل داری، آن را به زبان بیاور تا به کینه تبدیل نشود. هرچه سریع تر به این موضوعات رسیدگی کنی به نتیجه بهتری خواهی رسید. برای بالا رفتن آرامش، باید خودت را از هر تنش و نگرانی ناموردی دور نگه داری.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر