زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

تلاش کردن برای رسیدن به دو چیز همزمان بی فایده است و فقط انرژی ات را تحلیل می برد. سعی کن با برنامه ریزی کارهایت را انجام بدهی. خبر بسیار خوبی در پیش است که زندگی ات را تحت تاثیر قرار می دهد.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

صداقتی داری که قابل ستایش است. از بودن در جمع لذت می بری پس این کار را انجام بده. برای کارهایت اولویت بندی داشته باش تا به نتیجه بهتری برسی. این روز ها بیشتر به سلامتی و آرامش روحی ات اهمیت بده.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

اگر بخواهی به شیوه مردد زندگی ات را پیش ببری هیچ گاه خصوصا در مسائل عاطفی به شرایط پایداری نمی رسی پس ابتدا اهداف خودت را مشخص کن بعد وارد یک رابطه بشو. از زندگی در کنار عزیزانت لذت ببر و این روز های خوش را قدردان باش.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

صداقت در روابطت را هیچ گاه فراموش نکن که پایه موفقیت تو ست. اگر درخواستت در محل کار رد شده است نگران نباش زیرا به زودی یک موقعیت جدید جلوی راهت قرار می گیرد. از تنش های در میان روابط عاطفی جلوگیری کن.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

هر چه قدر غیر منطقی به نظر برسد ولی حس کسالت این چند روز اخیرت به طرز معجزه آسایی امروز با یک خیر هیجان انگیز محو می شود. دیگر قرار نیست کسل باشی بلکه باید بخندی و شاد باشی.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز به یک فعالیت اجتماعی متفاوت و جدید نیاز داری تا حس تنوع طلبی که امروز به سر حد خودت رسیده است را آرام کنی پس از فعالیت روزمره خود فاصله بگیر و آخرین روز هفته را آن طور که دوست داری سپری کن.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز انتخاب ها و فرصت های گوناگونی پیش روی تو قرار می گیرند که به سختی می توانی از آن ها بگذری ولی فراموش نکن که بهتر است به سراغ آن هایی بروی که بیش ترین هماهنگی را با برنامه ها و هدف هایت داشته باشند.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز باید با شخصی بسیار حساس ملاقات کنی که می تواند روی آینده تو بسیار تأثیر گذار باشد پس سعی کن تا جایی که می توانی در کمال آرامش و احترام ایده هایت را با او در میان بگذاری.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

برای رسیدن به نتیجه منتظر معجزه نباش و از خودت انتظار نا به جا نداشته باش. سعی کن واقع بین باشی و سطح انتظاراتت را با توانایی هایت هماهنگ کنی. با این روش کمتر ضربه می خوری و آمادگی شکست ها را داری. 

فال حافظت را بگیر

دی

دی

افکار منفی را از خودت دور کن تا بتوانی شادی ها و اتفاقات مثبت را جذب کنی. آنچه که انتظارش را نداری، خوشحالی ویژه ای را برای تو به ارمغان می آورد و در نهایت آرامش و خوشبختی در انتظار تو خواهد بود. 

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

واژه نتوانستن در شأن تو نیست. باید برای رسیدن به اهدافت تلاش کنی و خودت را برای مبارزه با سختی ها آماده کنی. تو می توانی از پس مشکلاتی که داری بربیایی؛ تنها کافی است کمی به توانایی هایت ایمان بیاوری.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

حقیقت تلخی را می شنوی که دید تو را نسبت به یکی از دوستانت تغییر می دهد. این موضوع نباید در رفتار تو تأثیر بگذارد. اگر دوست داری فاصله ات را با این دوست حفظ کنی، باید طوری رفتار کنی که او متوجه نشود تو در جریان این مسأله قرار گرفته ای. به حریم شخصی افراد احترام بگذار.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر