زمان مطالعه : ۴ دقیقه
فروردین

فروردین

اگر امروز انرژی و احساساتت زیر سطح انتظار باشد کار ها خوب پیش نخواهند رفت. معدود چیز هایی هستند که فراتر از کنترل تو باشد پس تا می توانی افسار زندگی را در دستان خوددت بگیر و آن رابه سمت مسیری که می خواهی هدایت کن. اگر چیز هایی که می خواهی را تغییر ندهی عوامل دیگری برای تغییرشان تلاش می کنند.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

می دانی که هیچ ابر قهرمانی در گروهی که قرار گرفته ای وجود ندارد، افرادی هستند که در لحظات بحرانی به داد افراد دیگر برسند اما خود تو هم می توانی یکی از آن ها باشی. باید افراد بهتر از خودت را به عنوان منبعی برای الهام گرفتن نه رقابت کردن ببینی. معمولا تا زمانی که دیگران به وضوح بیان نکنند تو نمی دانی باید چه کاری برایشان انجام بدهی.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

در حال حاضر انرژی زیادی اطراف تو وجود دارد. انتظارات زیادی از ارتباطات از دست رفته، سوء تفاهم ها و جفت های ناسزگار با خودت در زندگی داشته ای. مشارکت جدید توصیه نمی شود اما از تو خواسته می شود که در جایگاه متفاوتی برای ایفای یک نقش جدید همکاری کنی. حتی اگر این نقش را دوست نداری اما بهتر است برای آن بهترینت را ارائه بدهی.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

حواس پرتی ها لزوما هم بد نیستند گاهی می توانند ایده های جدید در ذهنت ایجاد کنند. در یک روز خسته کننده بهتر است با گزینه هایی که به آن ها علاقه داری، ذهنت را آرام و سالم کنی. اتفاقات خوبی در پیش است جهان پیشنهاد های خوبی برای تو دارد.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

امروز روز مدیریت اقتصادی برای متولد مرداد است. امروز یک دفترچه کوچک همراه خودت داشته باش و تمام چیز هایی که خرج می کنی درون ان یادداشت کن تا بتوانی در آخر روز متوجه خرج های روزانه ات بشوی و برای آن ها برنامه ریزی کنی.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز روز شیرینی برای متولد شهریور است. امروز خودت را به صرف شیرینی مورد علاقه خود دعوت کن. همین لذت های کوچک های به ظاهر کم اهمیت هستند که زندگی را زیبا و دلپذیر می کنند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز روز رویارویی با چالش بزرگ است؛ همان چالشی که از مدت ها ذهن تو را به خود مشغول داشته و امروز پس از مدت ها انتظار درست جلوی پاهایت ظاهر می شود. اولویت بندی رمز موفقیت تو در مقابل آن است

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز روز دورهمی است. چند وقت است دورهمی برگزار نکرده و دوستانت را در منزل دور هم جمع نکرده ای پس امروز دست به کار شو و به تک تک دوستانت زنگ بزن. اگر خوش شانس باشی آخر هفته حسابی مهمان داری.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

امروز به یک دورهمی دعوت می شوی که مطمئن نیستی به آنجا بروی یا نه؛ اما نه تنها قرار است در این مهمانی به تو خوش بگذرد، بلکه می توانی دوستان تازه ای پیدا کنی و با آشنایی با افراد مختلف، فرصت کاری خوبی هم به دست آوری. هیچ دعوتی را پس نزن! پشت هر رویدادی، پیش آمدی نهفته است.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

امروز جهان به چشم تو آنقدر زیبا و رویایی است که گاهی تعجب می کنی خواب هستی یا بیدار! تنها مسأله ای که باید به آن توجه کنی این است که مشکلات زندگی بسیار ساده هستند و هر روز تو عید است. با همین زاویه دید به جهان نگاه کن و از آن لذت ببر!

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

منفی نگری را کنار بگذار و نیمه پر لیوان را نگاه کن. اگر به جهان با زاویه دید مثبت نگاه کنی، چیزهای خوب و مثبت به سمت تو می آیند و شادی ها بی اندازه می شوند. با منفی نگری، فرصت لذت بردن از خوشی های کوچک، که در واقع سازنده زندگی هستند را از دست می دهی. 

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

تمام زندگی ات را بر اساس عواطف پیش می بری و این موضوع ممکن است به ضرر تو تمام شود. یاد بگیر هر دو بعد وجودت را به کار بگیری و در برخی از مسائل با منطق پیش بروی. همه زندگی با احساسات کنترل نمی شود. کاری نکن که احساسات قلبی و زیبای تو صدمه ببینند. 

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر