زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

ممکن است این روز ها کمی احساس تنهایی و اضطراب کنی اما شرایط به وجود آمده می تواند تو را وارد موقعیت های بهتری کند که در حال حاضر تصورش برایت سخت است. از خواسته هایت دست نکش و زیر بار حرف زور نرو.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

بهتر است امروز را در بیرون از خانه بگذرانی تا روحیه ات تقویت شود. در روابط دوستانه مراقب رفتار ها و حرف هایی که میزنی باش تا ناخواسته باعث رنجش و ایجاد سوء تفاهم نشوی. تو می توانی در شرایط بحرانی به قدرت خودت پی ببری.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

این روز ها به دنبال پیدا کردن فرد مورد اعتمادی هستی که به زودی او را پیدا خواهی کرد. سعی کن بی گدار به آب نزنی و خودت را جای دیگران قرار بدهی بعد تصمیم بگیری. با مدیریت بیشتری رفتار کن و دیگران را از خودت نرنجان.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

این روز ها فرصت خوبی داری تا بتوانی مواردی که از آن ها غفلت کرده ای را دوباره بررسی کنی. به زودی شاهد تغییرات مثبتی در زندگی حرفه ای خواهی بود. با فرزندان وارد بحث و مشاجره نشو و فضای خانه را آرام نگه دار.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

هیچ اشکالی ندارد که امروز کمی تفریح کنی و خوش بگذرانی ولی نگذار این خوشی تو را از وظایف مهمی که امروز به تو محول شده است، باز دارد. اولویت بندی راز موفقیت امروز توست.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

شاید امروز کار ها آن طور که انتظار داشتی پیش نرود و برنامه ریزی هایی که کرده بودی همه عملی نشدند ولی در پایان روز می بینی که تلاش ها و زحمت های تو بی نتیجه نمانده و جواب داده است.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

هیچ کس کامل نیست. از دوستت ناراحت نشو که رفتاری از خود نشان داده است و تو اصلا انتظار آن را نداشتی شاید اگر تو هم جای او بودی همان رفتار یا رفتاری به مراتب بدتر را بروز می دادی.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز در منزل کمی ناراحتی برایت پیش می آید ولی مواظب باش این دلخوری را به محیط کار منتقل نکنی چون همه مشکلاتی دارند که مختص خودشان است و نباید به خاطر آن ها دیگران را ناراحت کرد.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

روحیه والا و سرزندگی تو در زندگی باعث می شود که به تمام خواسته هایت دست پیدا کنی. راه این کار این است که به مرور پیش بروی و دست از تلاش برنداری. یادت باشد روابط خوبی که با دیگران داری هم می تواند راهگشای تو باشد.

دی

دی

یادت باشد مراقب کلماتی که به زبان می آوری باشی و باعث نشوی که دیگران با حرف های تو دچار ضعف شوند. درست است که گاهی رک صحبت کردن خوب است اما این کار می تواند به ضرر تو تمام شود و وجهه اجتماعی ات را خراب کند.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

لازم است به همسرت نشان دهی که چقدر به او علاقه داری و برای پیشرفت این رابطه حاضری تا چه مرزی جلو بروی. درست است که رفتار تو نشان دهنده عمق احساست است اما گاهی هیچ چیز جای یک دوستت دارم ساده را نمی گیرد. این را از او دریغ نکن.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

اگر از دیگران توقع داری که در حق تو دوستی کنند، باید خودت هم این شرط را رعایت کنی. به جای اینکه از هر مسأله ساده ای نگران یا دلگیر شوی، برای رفع کدورت ها تلاش کن و خودت را موظف کن که کینه های سیاه دلت را پاک کنی. 

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر