زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

گاهی انتظاراتت از افراد اطرافت به حدی می رسد که باید تدبیری برایشان بیاندیشی. اگر می خواهی این روز ها آرامش را تجربه کنی باید کمی از خواسته های خودت کوتاه بیایی. بیش از پیش به گذشته فکر می کنی.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

اندوخته های مالی ات رو به پایان هستند و شاید فرصت آن رسیده تا کمی سنجیده تر عمل کنی. به اطرافیانت فرصت بده تا خوبی هایشان را بشناسند. این روز ها باید حواست بیشتر به روابط عاطفی ات باشد.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

سعی کن این روز ها کمتر واکنش های هیجانی از خودت نشان بدهی و آن ها را تحت کنترل خودت بگیری زیرا ممکن است تنش های نگران کننده ای به وجود بیاید. امروز نقطه عطفی در یک وضعیت ناامید کننده است.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

مراقب افکار افرادی باش که با آن ها قرار ملاقات داری. باید صبر و تحملت را بالا ببری تا ثمره چیز هایی که تا به حال انتظارشان را می کشیدی را ببینی. عزم و اراده تو برای رسیدن به اهدافت ستودنی است.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

امروز روز فاش شدن راز هاست. خورشید هیچ وقت پشت ابر نمی ماند و حقیقت بالاخره بر ملا می شود. امروز روزی است که این اتفاق در زندگی تو می افتد و اتفاق های خوب شروع به رخ دادن می کنند.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز زندگی یک هدیه استثنایی و شگفت انگیز برای تو کنار گذاشته است که تا پایان روز تا با یک سورپرایز هیجان انگیز به دستت می رسد. منتظر اتفاق های خوبی باش در زندگی ات رخ می دهند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

تنبلی و خستگی را کنار بگذار. تو تنها چند قدم با موفقیت شگفت انگیزی که این همه مدت برایش تلاش کرده ای فاصله داری. پس با همان پشتکار قدیم به تلاش خود ادامه بده. موفقیت بسیار نزدیک است.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز روز شانس توست. فرصت های شگفت انگیز دور تا دور تو را فرا گرفته اند تنها کافیست آن ها را پیدا کنی تا بهترین ها در زندگی ات شروع به رخ دادن کنند. منتظر سورپرایز های زیبا باش.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

امروز نتایج خوبی از دستاوردهایت حاصل می شود که امید و اعتماد به نفس از دست رفته ات را به تو باز می گرداند. بهتر است از مسؤلیت هایی که داری شانه خالی نکنی و به تلاش ادامه دهی.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

برخی از افرادی که اولویت اول زندگی تو هستند شایستگی این میزان توجه و احترام را ندارند. وقت آن است که بیناتر باشی و به اطراف و آنچه که در حال وقوع است بیشتر توجه کنی تا کمتر ضربه بخوری.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

برخی از اطرافیان با تجربه به تو توصیه هایی می کنند که می تواند گره از مشکلات تو باز کند. بهتر است با گوش شنوا و دل روشن این حرف ها را بپذیری و پیله ای که دور خودت تنیده ای را باز کنی.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

امروز درگیر یک جنگ مهلک بین منطق و احساست هستی و باید بین این دو تعادل برقرار کنی. شاید بهتر است برای برنامه های زندگی اولویت بندی انجام دهی و طوری پیش بروی که بتوانی به تمام مسائل زندگی رسیدگی کنی.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر