زمان مطالعه : ۴ دقیقه
فروردین

فروردین

هرچند که ممکن است کنجکاوی تو مهم و مفید باشد اما باید سعی در کنترل و نگهداری آن داشته باشی. عاقلانه نیست که در هر قلمروی ناشناخته ای کاوش کنی. از هر چیز افراطی خودداری کن مخصوصا ارتباط با افراد یا جمع های اجتماعی جدید و ناشناخته.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

اعتماد به نفس در شخصیت بسیار جذاب است اما باید سعی کنی مهربانی ات را حفظ کنی. گاهی نیاز به تشویق برای جبران اعتماد به نفس وجود دارد. هیچ دلیلی برای احساس نا امنی وجود ندارد پس امیدوار و خوش بین باش.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

شاید امروز به سادگی از چیز هایی که قبلا آن ها را پذیرفته ای، نا امید شوی اما مطئننا می تواند بهتر از آن ها اتفاق بیافتد. حقیقت این است که تو قدرت تغییر دنیای اطرافت را نداری اما می توانی شرایط زندگی خودت را تنظیم کنی. چشم انداز های مثبت می تواند برای تو تشویق خوبی باشد و احساس خوبی در تو ایجاد کند.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

اگر تو به دنبال یک راه ساده برای گذراندن زندگی خود هستی، همینجا توقف کن. هیچ آرامشی با گذراندن سختی و تلاش به دست نمی آید. اینکه امروز خوشحال یا غم انگیز، پر انرژی یا ساکت باشد به انتخاب تو بستگی دارد. جهان همیشه یک درس مهم برای یادگیری دارد.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

امروز روز فکر کردن و مشورت برای متولد مرداد است. امروز قبل از گرفتن هر تصمیمی هر چند هم بدیعی و کوچک باشد خوب فکر کن و از اشخاصی که تجربه مشابه داشتند مشورت بگیر تا بعد ها از تصمیمی که گرفته ای پشیمان نشوی.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

اگر کسی احساساتت را به بازی گرفته و با رفتار نادرستش تو را ناراحت می کند، بهتر است حداقل برای زمانی کوتاه هم شده از او دوری کنی. فراموش نکن هیچ فردی در این دنیا عزیز تر و قابل احترام تر از خودت نیست.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

در مورد های ایده های جدیدی که به دهنت رسیده است با دوستانت صحبت کن. از ایده های جدیدی که از جانب ان ها دریافت می کنی شگفت زده می شود که ترکیب آن ها با ایده های خودت فوق العاده هیجان انگیز می شود.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

برای خیلی از افراد خلاقیت یک مهارت است که برای بدست آوردن یا پرورش آن باید حسابی تلاش کنند ولی به لطف خدای مهربان فرزند آبان خلاقیت خدادادی شگفت انگیزی دارد و همیشه ایده ای هیجان انگیز برای هر کاری به ذهنش می رسد.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

زاویه دید تو نسبت به جهان جالب و متفاوت است و قصد نداری آن را تغییر دهی؛ بهتر است سبک زندگی خودت را دنبال کنی و به حرف هایی که انگیزه تو را از بین می برد توجه نکنی. همه نگرش های متفاوت مخالفانی دارند؛ رسیدن به موفقیت هدف توست که به آن دست پیدا می کنی. 

فال حافظت را بگیر

دی

دی

برخی از افرادی که به تو محبت زیادی دارند، ریاکار هستند و نباید به حرف آن ها اهمیتی بدهی. با این حال ارتباط با افراد مختلف، موقعیت های کاری متفاوتی را برای تو ایجاد می کند که نباید آن ها را نادیده بگیری. پیش از اقدام یا اظهار نظر، کمی مکث کن و جوانب مختلف کار را در نظر بگیر. بعضی اشتباهات غیر قابل جبران هستند. 

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

امروز خسته و بی حوصله هستی و انگار کوه کنده ای! بهترین کار این است که خودت را به کاری مشغول کنی یا به دیدن یک دوست صمیمی بروی. برقراری ارتباط همان چیزی است که حال تو را جا می آورد و کمک می کند انرژی ات را بازیابی. 

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

یک فرد غریبه سعی دارد با چرب زبانی تو را به کاری وادار کند؛ ممکن است نتیجه این کار خوب باشد اما بهتر است پیش از پذیرش خواسته او، خوب این موضوع را بررسی کنی و تحت تأثیر حرف ها قرار نگیری. باید ثابت کنی که تو سبک خاص خودت را داری و به کسی اجازه نمی دهی به تو مسلط شود. 

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر