زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

حس ششم و توانیی خوبی در شناخت افراد جدید و تازه وارد داری که می توانی روی برنامه ریزی ها و نحوه رفتارت تاثیر گذار باشد. بهتر است تا ثابت نشدن چیزی تصمیم قطعی نگیری. این روز ها برای یک همکاری از تو دعوت به عمل می آید.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

سعی کن در روابطت محافظه کار باشی و صداقت را بر هر چیزی مقدم شماری. از داشتن اضطراب برای امور جدید بپرهیز و به توانایی هایت ایمان داشته باش. تو در این مسیر تنها نیستی. در اختلاف نظر ها سعی کن وارد بحث نشوی.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

در صورت عدم اطمینان از چیزی سعی کن اندیشه ات را به قطعیت نرسانی. خودت را در هر موضوعی درگی نکن و سعی نکن از همه چیز سر در بیاوری. این روز ها توانایی خوبی برای ارائه خلاقیت هایت داری.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

این روز ها بهتر است کمی در صدد تقویت روحیه ات برآیی و خودت را فراموش نکنی. برای رسیدن به یک شرایط مالی پایدار باید تلاش و ریسکت را بالا ببری. خودت را محدود به داشته هایت نکن و سعی کن بیش از پیش قدم های بزرگ تر اما عاقلانه برداری.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

دقت کن که آن چیزی که برای تو جذابیت دارد، شاید برای دوستانت کوچکترین ارزشی نداشته باشد پس پیش هر اقدامی برای جمع، نظر آن ها را نیز جویا شده تا همه در کنار هم از امروز لذت ببرید.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز به همان اندازه که وقت کم داری، به همان اندازه نیز کلی کار برای انجام دادن بر سرت خراب شده است ولی کلید موفقیت امروز برنامه ریزی و اولویت بندی بوده؛ همه کار ها نباید امروز انجام شوند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

تو تنها زندگی نمی کنی پس زمانی را برای رسیدگی، گفتگو و تفریح کردن با اعضای خانواده و دوستانت نیز اختصاص بده. فراموش نکن که جشن پیروزی زمانی لذت بخش است که در کنار عزیزان باشد.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

به یک گردهمایی بزرگ دعوت می شوی؛ این گردهمایی می تواند یک مراسم عروسی باشد یا یک کنسرت یا حتی یک نشست کاری ولی مهم این است اتفاق های شگفت انگیزی قرار است رخ دهد.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

زندگی تو روزهای پر بار و امیدبخشی را در پی گرفته است و همین باعث می شود برای ادامه کارهایی که مدتی آن ها را به تعویق انداخته بودی، عزم جزم بیشتری پیدا کنی. بهترین کار این است که انرژی این روزها و ایمان به خودت را حفظ کنی و از بدبینی دور شوی.

دی

دی

این که خودت را از دیگران بالاتر احساس می کنی باعث می شود که درگیر روابط اشتباه نشوی اما نباید با غروری که داری راه ارتباط را ببندی و اجازه ندهی کسی اشتباهاتت را به تو گوشزد کند. پذیرا تر باش و خودت را دست بالا نگیر.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

ممکن است یکی از دوستان تو به کمک نیاز داشته باشد اما این موضوع را مطرح نکند. با آرامش و هم دلی به حرف های او گوش کن و تلاش کن بدون القای حس نصیحت، در مورد نگرانی هایش به او مشورت دهی تا آرام شود.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

دست از ولخرجی کردن بردار و به یاد داشته باش که پس انداز کردن لازمه زندگی تو در این روزهای دشوار است. شرایط مالی تو چندان مساعد نیست پس باید به فکر راه تازه ای برای کسب درآمد باشی و ترس هایت را کنار بگذاری.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر