زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

این احتمال وجود دارد که یکی از دوستان از تو درخواست کمک کند، از او روی برنگردان و پاسخش را بده. بدبین بودن را کنار گذاشته و با دید مثبت به دنیا نگاه کن. بهتر است این روز ها شکست ناپذیر باشی و تسلیم نشوی.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

از ولخرجی کردن صرفه نظر کرده و به پس انداز توجه بیشتری داشته باش. اجازه نده که تمام بار یک رابطه بر دوش تو باشد. برای به پایان رساندن پروژه های فعلی خود تمام تلاشت را به کار بگیر و سعی کن در موقعیت های جدید خودت را مجبور به تصمیم گیری زود هنگام نکنی.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

سعی کن خودت برای خودت دوست خوبی باش و در انجام معاملات مالی شفاف و واقع بینانه عمل کن. سعی در بهبود بخشیدن به وضعیت سلامتی ات داشته باش. نا امیدی را کنار بگذار و با عزم و اراده ای راسخ رو به جلو حرکت کن.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

به خودت سخت نگیر و از قشنگی های زندگی لذت ببر. از هیچ تلاشی برای بهتر انجام دادن کار هایت دریغ نکن. برای رسیدن به موفقیت های بیشتر باید خودت و برنامه ریزی هایت را به روز کنی. امروز منتظر یک خبر عاطفی خوشحال کننده باش.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

مهم نیست که چه قدر از وضعیت کنونی ات ناراضی هستی ولی با تمام توان و به طور کامل وظایفت را انجام بده. مطمئن باش این سخت کوشی ها و تلاش هایت هیچ زمان بی پاسخ نخواهد ماند.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

شاید برایت سخت باشد که امروز بی خیال باشی و از کنار اشتباه بزرگی که یکی از همکارانت مرتکب شده و در کار تو خلل ایجاد کرده بی تفاوت بگذری ولی فراموش نکن هیچ اتفاقی در این دنیا اتفاقی رخ نمی دهد.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز نگاهت به زندگی کمی تغییر می کند و دید بازی که پیدا می کنی تازه می توانی فرصت های شگفت انگیزی را ببینی که کمی دور از تو قرار داشتند ولی تا به حال آن ها را ندیده بودی.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

شاید از نظر تو آسمان پر از ابر های تیره است ولی از میان این همه تیرگی هنوز هم می توانی اشعه های باریک و طلایی رنگ خورشید را ببینی که منتظر یک اشاره از تو هستند تا با قدرت خود ابر ها را برای همیشه دور کنند.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

این روزها ممکن است افرادی از سر دلسوزی به تو پیشنهادهایی داشته باشند که به ضرر تو تمام شود. این شرایط را با خصومت خشصی اشتباه نگیر و سعی نکن با رفتار نادرست، واکنش نشان دهی. باید افسار زندگی ات را به دست بگیری و با قدرت به راه ادامه دهی.

دی

دی

امروز زمان خوبی برای تصمیم گیری قاطع در مورد احساسات توست. درست است که این روزها درگیری ذهنی زیادی داشته ای اما به مرحله ای از کمال رسیده ای که تشخیص دهی چه چیز به نفع توست. نترس و با کسی که دوستش داری صحبت کن تا در این باره بهتر تصمیم بگیرید.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

زندگی روزمره تو نیاز به تغییر دارد. خوب است این کار را در مورد تغییر چیدمان منزل انجام دهی. از راه های ساده و پیش پا افتاده استفاده کن تا با خلاقیت زیاد و هزینه کم، بتوانی به آنچه که می خواهی دست پیدا کنی. این برای روحیه تو فوق العاده است.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

به زودی می توانی جایگاهی که داری را تثبیت کنی فقط کافی است این روزها قوی باشی و به خودت ایمان داشته باشی. درست است که افرادی قصد دارند جلوی پای تو سنگ بیندازند اما به مرور زمان متوجه می شوی که باید روی دوستی چه کسانی حساب باز کنی.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر