زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

در امور عاشقانه توجه های زیادی دریافت خواهی کرد که می توانی از آن ها لذت کافی را ببری. تجربه های امروز برایت بسیار لذت بخش و خوشایند خواهد بود. امروز پس از مدت ها تلاش نتیجه ای که می خواستی را می بینی.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

یک شام لذت بخش با افرادی که دوستشان داری می تواند تو را بسیار خرسند کند. امروز برای تو یک روز موفق و حرفه ای است. امور عاطفی به خوبی پیش می روند. زندگی ات روی روال می افتد و هماهنگی هایش را پیدا می کند.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

زندگی زناشویی ممکن است با تنش های زود گذر و سطحی مواجه شود که باید با تمام درایتی که داری در این مدت رفتار کنی. هیچ وقت برای اثبات حرف هایت به کسی که متوجه آن ها نمی شود تلاش نکن. پروژه های جدید را با تمام قوا سرپرستی کن.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

اگر نتوانی زبانت را شیرین تر کنی ممکن است در مسائل پیش پا افتاده به مشکل بخوری. امروز برای تو یک روز موفق در ارتباط با پروژه های جدید است. به خدا توکل کن و امیدت را هرگز از دست نده تو قابلیت های بی شماری داری که خودشان را در شرایط ویژه نشان می دهند.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

روی صحبت هایی که یک نفر از شخص دیگر نقل می کند حساب نکن. این نکته ای است که می تواند به تو کمک امروز از یک ناراحتی بزرگ نجات پیدا کنی پس سعی کن آن را تا پایان روز در نظر داشته باشی.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

تو می توانی یک روز دلگیر ابری مه گرفته را به یک روز شاد آفتابی تبدیل گردانی. تو می توانی از نکات منفی چشم پوشی کرده و روی جنبه های مثبت زندگی تمرکز کنی.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

صبر و بخشندگی که در رفتار و کار های تو دیده می شود مورد تحسین همگان است و امروز قرار است زندگی نیز پاداش این خصلت های شگفت انگیز تو را با یک سورپرایز شگفت انگیز تر بدهد.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

میزان بخشندگی تو با کیف پولت هماهنگی ندارد بهتر است کمی بخشندگی بیش تری از خود نشان دهی تا زندگی نیز ثروت بیش تری را سر راه تو قرار دهد. تو لایق بهترین ها هستی.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

پروژه ای که به تازگی بر عهده گرفته ای باعث شده رضایت قلبی از خودت داشته باشی و به مسیری که در آن قرار گرفته ای افتخار کنی. این توانایی است که هرکسی موقعیت آن را ندارد؛ از این موقعیت به خوبی استفاده کن.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

پشتکار و استمرار تو در انجام کارها باعث شده تو متمایز شوی و همواره مورد تمجید دیگران قرار بگیری. از این فرصت به خوبی استفاده کن و با توجه به توانایی هایی که داری، کارهای گروهی را به خوبی به مقصد هدایت کن.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

امروز فرصت داری که توجه همکارانت را به خود جلب کنی و در پروژه تازه بدرخشی. آگاهی نسبت به مسائلی که پیرامون تو اتفاق می افتند، می تواند تو را از خطرات غیر مترقبه و حساب نشده دور کنند.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

سعی کن از بحث و مشاجره با خانواده دوری کنی و همه چیز را با تعامل و گفت و گوی سازنده پیش ببری. اجازه نده تنش های بی دلیل ذهن و روان تو را آشفته کنند و موجی از ترس تو را فرا بگیرد.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر