زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

گاهی برخی افراد نه از رو خصومت بلکه از روی احساس به تو کمک های اشتباه می کنند و این تو هستی که باید با توجه به شرایط زندگی ات آن ها را بپذیری یا نه. سعی کن افسار زندگی را در دستان خودت بگیری. یک تغییر شغلی خوب در راه است.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

امروز فرصت مناسبی برای یک تصمیبم گیری قاطع است. ممکن است از نظر عاطفی احساس ضعف و ناراحتی داشته باشی، برای برطرف کردن این شرایط با فردی که دوستش داری صحبت کن. به دنبال شغل جدید هستی که برایت نقاط قوت بسیار زیادی را به همراه دارد.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

به زودی می توانی جایگاه و توانایی های خودت را به تثبیت برسانی. اگر امروز می خواهی از مهارت هایی که داری به خوبی استفاده کنی باید در مذاکره ها به خوبی بتوانی از پس کار برآیی و قدرت مجاب کردنت را بالا ببری.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

تو روحیه بسیار بالا و قابل ریسکی داری که بهتر است بیشتر ماجرا جو باشی و تجربه های جدیدی کسب کنی تا بتوانی روحت را از تجربه ها غنی کنی. از روابط گرم و صمیمی که با خانواده داری لذت ببر. برای حل سوء تفاهمات گاهی تو قدم بردار.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

در ساعت های اولیه روز شاید این فکر به ذهنت خطور کند که چه روز وحشتناکی در پیش دارم ولی زمان زیادی نمی گذرد که از این گفته خود به شدت پشیمان می شوی چرا که زندگی پر از غیر قابل پیش بینی هاست.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

اتفاق بد وجود ندارد در واقع اتفاقات خنثی هستند این تو هستی که به آن ها صفت بد یا خوب می دهی. امروز امتحان کن ببین پشت اتفاق هایی که بد می دانستی چه سورپرایز هایی انتظارت را می کشند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

شاید امروز کار ها آن طور که تو دوست داری پیش نرود ولی دلیلی وجود ندارد که بد هم باشد چون روز فوق العاده عالی در پیش داری و مشکلت طوری حل می شود که اصلا انتظارش را نداری.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز منتظر یک خبر مهم و تعیین کننده هستی. اواسط روز این خبر به طرز باور نکردنی و توسط کسی که انتظارش را نداری به دستت می رسد و از محتوای آن حسابی شگفت زده می شوی.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

گاهی نیاز است کمی خودخواه باشی و برای برنامه زندگی خودت ایده های تازه ای در نظر بگیری. این روزها به همین روند نیاز داری. کمی از فکر دیگران بیرون بیا و بیش از هر چیز به خودت بها بده. تو ارزشمندترین موجود زندگی خودت هستی پس این را فراموش نکن.

دی

دی

چند فرد با انرژی های منفی اطراف تو هستند که حضور آن ها می تواند در آینده خطراتی برایت داشته باشد. در مورد ارتباط با این افراد تجدید نظر کن و به جای نگرانی از این که چه پیش می آید، ثابت قدم باش و تصمیم بزرگ خودت را در مورد آن ها بگیر.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

این روزها نباید توجه به افراد خانواده را از یاد ببری. در کنار تمام کارهایی که داری زمانی را به گذران وقت با آنها اختصاص بده و ثابت کن که دوستشان داری. اعضای خانواده تو به حضورت نیاز دارند و باید سعی کنی به آن ها محبت بیشتری نشان دهی.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

از تنبیه کردن افراد با بی اعتنایی دوری کن. اگر ناراحتی یا غمی داری آن را به زبان بیاور و برای رفع مشکلات تلاش کن اما نباید با رفتار نادرست یا قهر کردن، به کینه ها دامن بزنی. سعی کن این روزها بالغانه تر رفتار کنی و نشان دهی چه شخصیت والایی داری.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر