زمان مطالعه : ۴ دقیقه
فروردین

فروردین

ارتباطات انواع مختلفی دارند، نگاهی به موقعیت هایی که به تو پیشنهاد می شود بیانداز، یکی از آن ها فرصت ایده عالی در درونش نهفته است. برای پیدا کردن بعد اجتماعی خود باید تعادل را کمی بیشتر رعایت کنی. سعی کن هر حرفی را هر جایی نزنی.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

همه چیز را آرام پیش ببر و سعی نکن روابط جدیدی که در حال گسترش یافتن هستند را بی صبرانه پیش ببری. آدم هایی که در زندگی تو هستند به این زودی هیچ جا نخواهند رفت. دیگران با توجه به سرعت خودشان به تو پیشنهاد می دهند و این صرفا می تواند قابل احترام باشد.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

اگر حوصله ملاقات عده زیادی از افراد را نداری سعی کن با آن کنار بیایی. امروز فرصت زیادی برای گسترش دایره اجتماعی ارتباطات وجود دارد. تعجب نکن از اینکه مسائل اتفاقی تبدیل به چیز های جدی شوند. دنیا کوچک است از آن لذت ببر و لبخند بزن.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

اگر از خستگی و بی کاری خودت را سرزنش می کنی بهتر است بیش از این انرژی ات را از بین نبری. اجازه بده جنجال ها از آب و تاب بیافتند سپس عاقلانه تصمیم جدی را بگیر. گاهی باید مخالف رفتار معمول عمل کنی. تجربه ها نشان می دهند که همیشه یک راه ثابت وجود ندارد.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

جلسه کاری مهمی که امروز خواهی داشت بسیار بیش تر از آن چه می توانی تصور کنی برایت دستاورد و تجربیات ارزشمند به همراه خواهد داشت. در نظر داشته باش فقط روی موضوع و زمینه کاری خودت تمرکز نکنی و به ایده های جدید و متفاوتی که به ذهنت می رسد هم توجه کنی.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز لازم ذهن خود را برای پذیرش ایده های جدید باز کنی. ممکن است نظراتی را بشنوی که با نظر تو متفاوت هستند قبل از مخالفت کمی در مورد آن ها فکر کن. به هر صورت نیاز و علاقمندی هر شخص با شخص دیگر فرق دارد و باید به همه این علاقمندی ها احترام گذاشت.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز همین که از خواب بیدار می شوی احساس می کنی یک بمب انرژی هستی. این انرژی فوق العاده صبحگاهی تا پایان روز همراه توست و در پیشبرد فعالیت های روزانه ات به تو بسیار کمک می کند. امروز روز شانس متولد مهر است.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز روز پیدا کردن یک دوست جدید برای متولد آبان است. فرزند اجتماعی آبان نیاز دارد دایره دوستانش از چیزی که هست گسترده تر کند. امروز با افراد شگفت انگیزی آشنا می شوی که می توانند دوست جدید تو شوند فقط کافیست آن ها را پیدا کنی.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

نقاط روشن زندگی ات را بشناس تا بتوانی هنگام سختی ها به آن ها پناه ببری. این نقاط روشن ممکن است خانواده، دوستان، کار و یا تفریح مورد علاقه تو باشند. روشنی ها به تو امید و انگیزه می دهند و روحیه ات را تقویت می کنند. یاد بگیر خودت هم نقطه روشن زندگی عزیزانت باشی.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

شرایط مالی تو وضع پیچیده ای پیدا کرده؛ اما این بار هم با درایت و دوراندیشی می توانی تمام مشکلات را حل و فصل کنی. شاید وقت آن رسیده که کار جدیدی را شروع کنی و کمی ریسک پذیری داشته باشی. ریز و درشت دخل و خرج را یادداشت کن تا بتوانی در این مدت، هزینه هایت را بهتر مدیریت کنی. 

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

اگر همیشه دیگران را مقصر ناکامی هایت بدانی، هیچ وقت رشد نمی کنی. یاد بگیر مسؤلیت انتخاب هایت را بپذیری و خودت را برای هر نتیجه ای که قرار است بگیری آماده کنی. تو انسان بالغی هستی و خودت مسیر زندگی ات را تعیین می کنی؛ بنابراین در کسب نتیجه و قبول شرایط هم مستقلانه عمل کن.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

از وقتی که تصمیم گرفته ای به سلامت روح و جسمت بها بدهی، حال بهتری داری و شادتر زندگی می کنی. بابت سلامتی ات شکرگزار باش و تلاش کن با ورزش، تغذیه سالم، مشورت با افراد کاردان و ارتباط با انسان های والا، به سمت زندگی سالم حرکت کنی. تو شایسته بهترین زندگی هستی چون ذات خوبی داری. 

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر