زمان مطالعه : ۴ دقیقه
فروردین

فروردین

همیشه ایده های فوق العاده ای در سر داری ولی برای عملی کردن ایده هایت شجاعت داشته باش و نگران مشکلات پیش آمده نباش. خودت را درگیر اثبات حرفهایت نکن و بدان تا وقتی قلبت شاد و آزاد نباشد، دنبال کردن اهدافت راحت نخواهد بود. چیزهایی شگفت انگیز به آسانی بدست نمی ایند.

اردیبهشت

اردیبهشت

دوست نداری کسی زندگی تو را کنترل کند. در حال حاضر کارهایت به خوبی پیش می روند و انگیزه کافی برای تلاش و موفقیت داری. آدمهایی که به تو آسیب می رسانند را از زندگی خود حذف کن و نسبت به اطرافیانت بی توجه نباش. سرمایه هایی در زندگی وجود دارند که به راحتی جایگزین نمی شوند مثل خانواده و دوستان صمیمی.

خرداد

خرداد

به خودت اعتماد داشته باش. ممکن است احساس کنی که زندگی محدود شده است، اما گاهی به صلاح است که قبل از هر کاری دست نگه داری و کمی به عاقبت آن فکر کنی. اگر می خواهی در رابطه احساسی خود پیشرفتی حاصل شود، احساساتت را بیان کن و دریچه های قلب جادویی ات را باز کن.

تیر

تیر

مرحله مهمی از زندگی ات را پشت سر می گذرانی و احساس خستگی می کنی اما اوضاع بزودی روبه راه خواهد شد. انرژی های منفی را از خود دور کن. بهتر است با تمرکز بر روی کار و معاشرت با اطرافیانت سرگرم شوی و حال خوبی را تجربه کنی. برای ورود به شگفت انگیزترین مرحله زندگی ات نیاز به انرژی مثبت بیش تری داری.

مرداد

مرداد

یک دفتر بردار و آرزوهایت را بنویس. به محدودیت ها توجه نکن. فقط به چیزهایی فکر کن که دوست داری بدست آوری و جاهایی که دوست داری ببینی. امروز فقط رویاپردازی کن و رویاهایت را یادداشت کن. هیچ رویای دست نیافتنی ای وجود ندارد.

شهریور

شهریور

مدتی است که به دنبال یک مسیر جدید در زندگی ات می گردی. امروز همان روز استثنایی برآورده شدن آرزوها است. انگار غول چراغ جادو از دل افسانه ها بیرون آمده تا فقط تو را به آرزوهایت برساند. امروز یک مسیر شگفت انگیز در زندگی ات باز می شود؛ یک میانبر فوق العاده.

مهر

مهر

امروز لازم است از استعداد فوق العاده ات در راه کمک کردن به دیگران استفلده کنی. این کم کردن می تواند گذراندن یک پیرزن از خیابان باشد، راهنمایی یک دوست برای رفتن به مصاحبه کاری و یا درست کردن مشکل کامپیوتر همکارت. مهم نیت خیرخواهانه تو است که همیشه برای کمک به دیگران پیش قدم هستی.

آبان

آبان

امروز لازم است به خودت یادآوری کنی که انسان عالی و بی نظیری هستی. چرا که می دانی مسئولیت همه زندگی ات در دستان خود تو است. با توجه ای که به کوچک ترین مسائل هم داری، حتما به دستاوردهای بالایی می رسی پس خودت را در آغوش بگیر و بابت این همه خوبی به خودت تبریک بگو.

آذر

آذر

امروز آنچه که می خواهی و آنچه که در واقع به آن نیاز داری، با هم مطابقت ندارند. گرچه نباید به گذشته نگاه کنی و مسائلی که به اتمام رسیده اند را واکاوی کنی، اما الان زمان مناسبی برای شروع یک ماجرای جدید و نو نیست. خودت را برای تغییرهایی که در آینده به سراغت می آیند آماده کن و قلب ات را از ناآرامی و عصبانیت تخلیه کن. تو حق داری احساسات مختلف را تجربه کنی، اما نباید با درگیری در این عواطف سمی خودت را از بین ببری.

دی

دی

تو باید برای حذف مسائل و آدم های سمی از زندگی ات کاری کنی، چرا که حضور و وجود آنها در ادامه مسیر تو تأثیر خواهد گذاشت. به کاری که انرژی تو را تخلیه می کند، ادامه نده. این تخلیه انرژی به مرور زمان تو را ضعیف خواهد کرد. وقت آن رسیده که باورهایت را بازیابی کنی و اگر لازم است، آنها را تغییر دهی. گرچه ممکن است به نظر برسد که برخی از این تغییرها احساسی و زودگذر هستند.

بهمن

بهمن

برای اینکه رابطه عاشقانه بهتر و لذت بخش تری را تجربه کنی، لازم است احساسات و عواطف ات را بیشتر بروز دهی. نگران نباش، احساسات تو را کور و بی عقل نمی کنند! تو به ابراز عشق، گریه، خنده، شادی، تفریح و… نیاز داری تا بتوانی یارت را در کنار خودت حفظ کنی. وقت بیشتری را با او بگذران و به خودت اجازه بده عشق در تمام لحظه هایت جاری شود.

اسفند

اسفند

کسانی که در اطرافت قرار دارند نمی دانند که تو چقدر سخت برای از نو ساختن آنچه که شکسته بود، تلاش کرده ای. با معضلاتی که هنوز فرصت درگیر شدن با آنها را نداری، وارد جدل نشو! وقت ات را صرف این کن که محدودیت ها را شناسایی و حذف کنی. تو در قبال زندگی خودت و کارهایی که به گردنت گذاشته شده، مسؤلی. از دوستانی که به حمایت تو نیاز دارند غافل نشو و در مشکلات عاطفی که دچارشان شده اند، آنها را تنها نگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر