زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

در زمینه مالی برای خودت مدیر خوبی هستی اما گاهی کنترل شرایط از دستت خارج می شود. ممکن است مجبور شوی در مساله های عاطفی وارد رقابت با فردی شوی که فقط در تصورات تو به عنوان رقیبت قرار گرفته است و واقعیت اینطور نیست.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

معمولا دلت می خواهد که فرد مسئولیت پذیری باشی و کار ها را به نحو احسن انجام بدهی اما گاهی به دلیل تنبلی ممکن است آنطور که باید به کار هایت نرسی. خودت را سرزنش نکن و به نحو خودت کار ها را انجام بده.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

از پر و بال دادن به هر گونه احساس شدیدی که این روز ها به سراغت می آید باید پرهیز کنی. ستاره ها روی خط خوش اقبالی تو قرار دارند و مسیر برایت روشن است. با دوستانت لحظات خوبی را سپری می کنی برایت خاطره های خوشی را به جای خواهد گذاشت؛ از آن ها لذت ببر.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

به احساساتت در مورد آینده بها بده، آن ها تعیین کننده مسیر هستند. فرد مهربانی هستی که نتیجه همه خوبی هایت را به سرعت می گیری. بازخورد خوبی این روز ها از فردی که به او علاقه داری دریافت می کنی که برایت بسیار انرژی های خوبی را به همراه دارد.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

قدرت نه گفت یک مهارت و ویژگی شگفت انگیز است که باید در خودت پرورش دهی چون امروز به معنای درست کلمه به آن نیاز داری تا بتوانی بدون ایجاد دلخوری خواسته دیگران نپذیری.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

در تاریکی ترین نقطه هم می تواند نشانه هایی از روشنایی را پیدا کرد. شاید به ظاهر همه چیز به هم ریخته به نظر می رسد ولی با کمی دقت می توانی نشانه های شگفت انگیزی را پیدا کنی که تو را به سمت موفقیت رهنمون می کنند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

این که واقعیت را انکار کنی و ادعا کنی همه چیز عالی است و مشکلی وجود ندارد به تو در حل آن کمکی نخواهد کرد. مثبت اندیش باش ولی همزمان برای بهبود وضعیت خود تلاش کن.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

تو ویژگی فوق العاده طلایی داری؛ این که می توانی در بدترین شرایط نیز همچنان امیدوار باشی، بخندی و به چیز های مثبت فکر کنی ولی سعی کن چشمت را بر روی واقعیت نبندی.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

تو شخصیت مهربان و با محبتی داری و مزد کار خیری که انجام می دهی را به زودی می گیری. می توانی با این پریشان حالی کنار بیایی به شرط اینکه به خودت ایمان داشته باشی و بدانی که تمام انرژی های خوبی که به جهان منتقل می کنی به تو باز خواهد گشت. 

فال حافظت را بگیر

دی

دی

مشورت گرفتن از دوستان و عزیزان را فراموش کرده ای و فکر می کنی که می توانی به تنهایی از پس مشکلات بربیایی اما مطمئن باش که این گفت و گو می تواند راه تازه ای را به تو نشان دهد. این فرصت را از خودت دریغ نکن. 

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

تو رفتار شایسته ای داری و همین باعث شده که برای دیگران جذاب و دلنشین به نظر برسی. فرصت هایی که برای آشنایی پیش می آِید را نادیده نگیر و به خودت اجازه بده ارتباط با افراد تازه را امتحان کنی. این دیدارها برای تو نتیجه خوبی در پی دارند. 

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

فرصت ارتقاء شغلی در انتظار توست اما شاید نیاز باشد از این محدوده کاری دور شوی و بخت خودت را در مسیر تازه ای امتحان کنی. این مشکلات مالی همه نتیجه خوبی دارند چرا که منجر به پیشرفت و تلاش بیشتر تو می شوند. 

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر