زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

گاهی اوقات از موقعیت ها و توانایی هایت در جهت بهره ببردن از زندگی بهتر استفاده کن. به یک قرار کاری یا مصاحبه دعوت می شوی که بهتر است پافشاری نکنی و بگذاری همه چیز آنطور که باید پیش برود.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

بهتر است خودت و زندگی ات را از افراد منفی دور کنی. گاهی به خودت استراحت بده. از لذت بردن از زندگی و خوش گذراندن با عزیزانت دریغ نکن. برنامه هایت را اولویت بندی کن و استرس بی جا نداشته باش. خودت را بیشتر دوست داشته باش.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

این روز ها نباید توجه کافی به فرزندانت را از یاد ببری. از تنبیه کردن آن ها خودداری کن و به دنبال ریشه مشکلات باش. تو فرد بسیار حساس و زودرنجی هستی که باید توانایی و مقاومتت را بالا ببری. خود را در شرایط خوب تصور کن تا شرایط خوب به استقبالت بیاید.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

تو فرد بسیار لایقی هستی که باید مراقب حسادت های اطرافیانت باشی اما از آن ها نترسی و به خودت اعتماد داشته باشی. تو با توانایی هایت می توانی بهترین نبرد را با آدم های منفی نگر بکنی. مهربانی ات را با عزیزانت کم نکن.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

شروع یک تجربه جدید همیشه و برای هر کسی سخت است ولی می خواهم رازی را با تو در میان بگذارم فقط ۵ دقیقه اول سخت و استرس زا بوده و بعد از آن همه چیز عالی پیش خواهد رفت.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز روز ناشناخته ها برای تو محسوب می شود. امروز در جنبه ای از زندگی ات با تغییر بزرگی رو به رو می شوی و لازم است کار هایی را انجام دهی که تا کنون با آن مواجه نشده ای. ترس هایت را کنار بگذار.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز همان روزی است که باید وارد یک مرحله جدیدی از زندگی ات شوی و به بعد نوینی از زندگی ات معنا دهی. از مواجه با رویداد ها و ماجرا هایی که تا کنون تجربه نکرده ای نترس و به خودت باور داشته باش.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز یکی از آن معدود روز هایی در طول سال است که اعتماد به نفس تو به بالاترین حد خود می رسد. امروز آن قدر به خودت و توانایی هایت ایمان پیدا می کنی که هر غیر ممکنی را ممکن سازی.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

لازم است برای خودت موقعیت تازه ای در زندگی ایجاد کنی و این اصلاً سخت نیست. تنها کافی است کمی به جزئیات توجه کنی و آنچه دور و بر تو در حال وقوع است را جدی بگیری. ساده ترین چیزها، بزرگترین تغییرات را در پی خواهند داشت.

دی

دی

مهارت های تو قابل شناسایی و همچنین پرداخته شدن هستند پس به آن ها توجه کن و سعی کن تفاوت هایی که با دیگران داری با بررسی کنی. بهتر است روی نقاط قوتی که داری سرمایه گذاری کنی و از ترس های بازدارنده دوری کنی.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

زمان آن رسیده که برای مشکلات زندگی راه حل تازه ای پیدا کنی و این نیاز به کمک دارد. یک مشاور مهربان و دانا می تواند بهتر از هر دوستی تو را راهنمایی کند و اجازه ندهد به راه قدیمی ادامه دهی. این مسأله را پیگیری کن تا هرچه زودتر راهت را پیدا کنی.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

از این مردم داری که داری دست بردار و در مقابل خواسته های بی جا و توقع های نادرست ایستادگی کن. نباید اجازه دهی کسی از تو سوءاستفاده کند. خودت را بالا ببر و در برابر آنچه که به تو آزار می رساند مقاومت کن. تو توانایی این کار را داری که خودت را نجات دهی.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر