زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

امروز در تلاش برای راضی نگهداشتن یک فرد خاص در زندگی ات هستی که بیش از حد زمانت را صرف او می کنی. بهتر است به جنبه های مهم تری از زندگی ات بپردازی و بگذاری شرایط همانطور که باید پیش برود. اصراری روی سریع تر کردن اتفاقات نداشته باش.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

اگر از چیزی احساس نارضایتی می کنی آن را کنار بگذار و اجازه نده آزارت بدهد. این روز ها با محدود کردن روابط می توانی آرامش بیشتری را حس کنی. اگر به فردی فکر می کنی بهتر است با او صحبت کنی. به احساساتت اعتماد کن.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

احتمالا این روز ها خودت را درگیر مسائلی کرده ای نه سود مالی برایت دارد نه معنوی اما زمانت را می گیرد. بهتر تصمیم جدی تری در این باره بگیری و تجدید نظر کنی. سعی کن خودت را از استرس دور نگه داری و همه تمرکزت را روی خانواده معطوف کنی.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

امروز فرصت خوبی برای بهره گیری از اندوخته هاست. می توانی ارتباط بهتری را این روز ها تجربه کنی و از تجربه های قبلی برای بهتر پیش بردن روابط در این میان بهره ببری. برنامه و ایده های خاصی را در پیش گرفته ای که برایت خوش شانسی می آورد.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

این روز ها فقط بر روی کار تمرکز کرده ای و از بعد های دیگر زندگی ات غافل شده است. آخرین باری که به پدر و مادر خود سر زده ای را به یاد داری یا همسرت به شام دعوت کرده باشی؟!

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

زندگی بالا و پایین زیاد دارد ممکن است در حال حاضر همه چیز به هم ریخته و نا به سامان به نظر برسد ولی تو ناامید نشو و به راهت ادامه بده. همه چیز به زودی مرتب شده و روی روال خود می افتد.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

زندگی این روز ها چهره زیبا تر خود را به تو نشان می دهد. زندگی رویایی و رمانتیک است به ویژه امروز که روز شگفت انگیزی بوده که در تاریخ زندگی تو برای همیشه ثبت خواهد شد.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

نیار شدیدی به خانه تکانی داری آن هم در روز های آخر تابستان ولی خودت را زیاد خسته نکن و به تغییر دکوراسیون و چیدمان منزل اکتفا کن. همین تغییرات کوچک می تواند روحیه ات را بهبود بخشد.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

سستی که این روزها گریبان تو را گرفته بسیار آسیب زننده است و با روحیه پرکار و توانای تو جور در نمی آید. بهتر است با یک مشاور خوب و متعهد مشورت کنی و در مورد این مسأله راهکاری پیدا کنی. باید از این اوضاع گذر کنی تا دوباره به روزهای اوج نزدیک شوی.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

زندگی با خواب و خیال پیش نمی رود پس اگر رویایی در سر داری باید برای رسیدن به آن تلاش کنی. نمی توانی دست روی دست بگذاری و منتظر رسیدن شادی ها و موفقیت ها باشی. بلند شو و برای اهدافت برنامه ریزی کن.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

اگر به فکر روابط خود هستی بهتر است برای رفع مشکلاتی که بین تو و دوستانت پیش آمده قدمی برداری. تو بیش از آنچه که فکر می کنی به آن ها نیاز داری پس غرور را کنار بگذار و برای صحبت کردن و رفع مسائل، پیش قدم شو. 

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

درست است که در این چند وقت برنامه های تو تغییر کرده و به همین دلیل آشفته شده ای، اما مهم است که دست روی دست نگذاری و برای رسیدن به آنچه که از دست رفته بیشتر تلاش کنی. روزهای سخت می گذرد اگر تو برای رفع آن ها تلاش کنی.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر