زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

تو فرد بسیار مثبت اندیش و زیبا نگری هستی که به شدت می تواند روی بالا بردن کیفیت زندگی ات تاثیر گذار باشد. خوش بین بودن در مقابله با چالش های پیش رویت کمک فراوانی به تو خواهد کرد. کنترل بیشتری بر روی امور مالی ات داشته باش.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

کمی بیشتر برای خودت زندگی کن. اخیرا تغییراتی در نحوه ارتباطی ات با خانواده ایجاد شده محبت کردن به اعضای خانواده موجب گرم تر شدن روابط خانوادگی ات خواهد شد. اجازه نده که مشکلات احساسی بر روی فعالیت های حرفه ایت تأثیر گذار باشد.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

به زودی مشکلات خانوادگی قدیمی بر طرف شده و موجب رضایت اعضای خانواده ات خواهند شد. در انتخاب هایت دقیق باشی، جوانب کار را به خوبی بسنجی تا بی گدار به آب نزنی. تو می توانی بهترین خودت باشی پس نترس و قدم هایت را شجاعانه بردار.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

این روز ها ذهنت را باز و روشن بگذار تا آزادانه تصمیم بگیرد. برای خودت قوانین بیش از اندازه تعیین نکن و سعی کن زندگی را آسان بگیری. برای بهبود وضعیت جسمی بهتر است که دوباره ورزش را آغاز کنی.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

اینقدر نسبت به خانواده، دوستان و عزیزانت بی توجه نباش و فقط روی پیشرفت در کار و پول در آوردن تمرکز نکن. جشن پیروزی بدون داشتن این عزیزان در کنارت آن قدر لذت بخش نخواهد بود.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

اشتباه نکن. انسان های صبور هم زمانی کاسه صبرشان لبریز می شود و تو را ترک خواهند کرد آن هم برای همیشه پس بیش از حد صبر آن ها امتحان کن چرا که نتیجه خوشایند نخواهد بود.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز گویا تمرکز کردن روی کار هایی که می خواهی تا پایان روز به سرانجام برسانی، سخت ترین کار دنیاست چرا که عوامل حواس پرتی زیادی در اطرافت پرسه می زنند پس بستن در اتاق و کنار گذاشتن گوشی موبایل می تواند به تو کمک زیادی کند.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

امروز سلامتی را در اولویت قرار بده. اگر احساس کسلی می کنی اول از همه به داروخانه برو و قرص ویتامین ث بگیر یا یک دمنوش عسل و لیمو می تواند انتخاب مناسبی باشد. این کسلی را دست کم نگیر.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

اگر خودت را از بند نیروهای منفی ذهن خلاص کنی، دنیای تازه ای را تجربه می کنی که پر از آرامش و شگفتی است. درست است که ترک عادت سخت است اما اگر دوست داری روزها برای تو شادتر شوند، این بهترین راه حل خواهد بود.

دی

دی

ممکن است به خاطر رفتار محافظه کارانه ای که داری برخی تو را بی تفاوت بدانند و سعی کنند با برخورد نادرست، تو را آزار دهند. مهم نیست واکنش دیگران در مورد تو چیست. باید یاد بگیری به خواسته های خودت احترام بگذاری و آنچه هستی را دوست داشته باشی. 

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

فراموش نکن که مثبت اندیشی همان چیزی است که می تواند به تو انگیزه دوباره ای برای تلاش بدهد. این روزها سخت درگیر خودت هستی و دچار چالش هایی شده ای که تو را ناامید کرده. به روزهای شاد گذشته فکر کن و سعی کن دوباره آن ها را رقم بزنی. 

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

یکی از ویژگی های مثبت تو این است که می توانی فرصت ها را تشخیص دهی و آن ها را به نفع خودت به کار بگیری. شرایط فوق العاده ای پیش آمده که به تو کمک می کند به مرتبه بالای شغلی برسی پس آن را دست کم نگیر و خودت را اثبات کن.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر