زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

این را همیشه بدان که وقتی دری بسته می شود حتما در دیگری باز می شود و خودت را سرزنش نکن. افرادی در زندگی ات هستند که آنقدر ها که تو برایشان ارزش قائلی ارزشمند نیستند، آن ها را از زندگی ات دور کن تا روند مثبت بر زندگی ات حاکم شود.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

گاهی باید به جای این که مدام در مسیر حرکت باشی کمی به خودت استراحت بدهی. منافع تو این روز ها با انرژی های مثبتی پیوند خورده که بسیار برایت سودآور خواهد بود. امروز فرصت خوبی برای کنار گذاشتن مسائل گذشته است.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

ممکن است وظایف اجتماعی این روز ها تو را سردرگم و پریشان کرده باشد اما باید بدانی که تو توانایی انجام هر کاری را داری اگر روی برنامه باشد. پس فشار مضاعف روی خودت وارد نکن.اوضاع زندگی رو به بهبود است.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

این روز ها آن شور و هیجان همیشگی را برای کار هایت نداری و دیگر چیزی مانند قبل تو را خوشحال نمی کند. به جای غصه خوردن باید تغییر را از نوع تفکرت و قدردانی از داشته هایت آغاز کنی آنگاه افزون شدن نعمت را با چشم می بینی.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

برای ایده پردازی به سایر همکارانت ملحق شو. شما در کنار هم می توانید ایده به طاهر احمقانه ای که به ذهن تو خطور کرده است را سر و سامان دهید و یک راه جدید برای موفقیت را بار کنید.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

یک ایده یا خلاقیت کوچک که ممکن است خیلی ها آن را نادیده بگیرند، در جمع خلاقانه ای که امروز به آن ملحق شده ای، برایت جادو خواهد کرد و همه را نیز شگفت زده می کند.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

ارتباطات دوستی چند ساله ای که داری را با دوستان صمیمی ات حفظ کن. با کمی برنامه ریزی می توانی در میان کار ها و برنامه های اول هفته، زمانی را برای تجدید دیدار با آن ها پیدا کنی.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

خودت را دست کم نگیر و روی اعتماد به نفست کار کن. ایده هایی که به ذهنت خطور می کند بسیار خلاقانه و شگفت انگیز هستند؛ تنها کافی است به خودت باور داشته باشی و برای تحقق آن ها تلاش کنی.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

برخوردی که از یک دوست می بینی تو را بسیار شاد و آرام می کند و همین موضوع باعث می شود که بسیاری از خستگی های ذهن و روح تو از بین برود. خوب است حس دوست داشتنی که داری را با خود او هم تقسیم کنی و این انرژی را به او هم منتقل کنی.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

وابستگی که نسبت به یارت داری در عین حال که دوست داشتنی است می تواند به هر دو شما آسیب برساند و رابطه تان را تحت تأثیر قرار دهد. بهتر است در این مورد با خود او صحبت کنی و در مورد حسی که داری فکری کنی و ابراز این حس را به روش دیگری انجام دهی.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

نباید به خاطر مسأله عاشقانه ای که پشت سر گذاشته ای خودت را سرزنش کنی. این تجربه باید به تو کمک کند که در آینده انتخاب های بهتر و منطقی تری داشته باشی و دوباره فردی مشابه گذشته را همراه خودت نکنی. یاد بگیر که خودت را بیشتر دوست داشته باشی.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

گذر سریع روزها تو را نگران کرده اما می دانی که رسیدن به خواسته ها، آسان و شدنی است. بهترین کار این است که از نقشه ای که طرح کرده ای خارج نشوی. این روزها ایده های تازه ای در سر داری اما فعلاً زمان خوبی برای پرداختن به آن ها نیست.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر