زمان مطالعه : ۴ دقیقه
فروردین

فروردین

بهتر است فکر کردن را متوقف کنی و کم کم شروع به عمل کردن کنی. اگر کمی گاردت را بشکنی متوجه افرادی می شوی که تمایل به برقراری ارتباط با تو دارند. به ندای درونت گوش کن و احساساتت را رها کن.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

تو در کار هایی که انجام می دهی بسیار خاص و منحصر به فرد هستی. به شیوه خودت ادامه بده و تمرکز بیشتری روی کارت بگذار. مسائل عاطفی همیشه پیش می آیند و گذرا هستند.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

اینکه تو تمایل داری با دیگران کار کنی بسیار خوب است و روحیه کار گروهی تو قابل تحسین است. گاهی خودت مانع رسیدن به خواسته هایت می شوی پس مسیر را فقط خودت می توانی باز کنی. خودت را بیش از حد تحت فشار قرار نده.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

امروز زمان پرداختن به اموری است که مدت هاست برای رسیدن به آن رویا پردازی کرده ای. انرژی زیادی از اطرافیانت دریافت می کنی و تأثیر پذیری زیادی داری که بهتر است روی آن کنترل بیشتری داشته باشی.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

امروز روز درست کردن مشکلات است. امروز قرار است هر چیز نادرستی دیدی اقدامی برای اصلاح آن انجام دهی. از بستن شیرهای نیمه باز دفتر گرفته تا اطلاع دادن به یک رهگذر که بند کفشش باز است.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز فرصت بی نظیری در مسیر زندگی ات قرار می گیرد ولی فقط در صورتی می توانی از آن استفاده کنی که از قبل خود را برای آن آماده کرده باشی. موقع بارش باران زمان مناسبی برای دنبال چتر گشتن نیست. از قبل چترت را آماده کرده ای؟

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

امروز به محض این که چشمانت را باز می کنی به طرز باور نکردنی سرحال و پر انرژی هستی. امروز غیرممکن برای متولد مهر وجود ندارد. زیرکی فرزند مهر وقتی با انرژی همراه شود می تواند جهان را از شادی منفجر کند.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

آرامش این روزهای تو امروز شکسته می شود آن هم با چه سورپرایز هایی؛ سورپرایز های شگفت انگیز یکی پس از دیگری از راه می رسند. زمان آرامش به سر آمده است و طوفان شادی به زودی بر سرت نازل می شود.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

خستگی جسمی کم کم روح تو را هم آزرده می کند. این آخر هفته فرصت خوبی برای استراحت و تمدد اعصاب است. اگر به جسمت رسیدگی نکنی، کیفیت زندگی تو پایین می آید. شاید بد نباشد از پزشک بخواهی یک آزمایش جامع برایت انجام دهد و وضعیت بدنت را بررسی کند. بیشتر به سلامت خودت اهمیت بده.

فال حافظت را بگیر

دی

دی

همان طور که میل و اشتهای شدید به غذا خوردن باید کنترل شود، درگیری زیاد در روابط عاطفی هم مسأله ناخوشایندی است که نباید از آن چشم پوشی کنی. تنش و جنجال هر چقدر که کوچک هم باشد، ذهن و قلب را آزرده می کند. امروز از هر نوع بحث عاطفی دوری کن.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

امروز زمان مناسبی برای حل مشکلاتی است که چند وقت است باید برای آنها وقت بگذاری. این مشکلات به سادگی حل می شوند و قرار نیست از تو انرژی بگیرند؛ اما پشت گوش انداختن آن ها هم کار درستی نیست. همین امروز به آنها سر و سامان بده.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

دنبال کردن رویاها تا زمانی خوب است که تو را از حقایق زندگی دور نکند. اگر فکر می کنی چیزی مربوط به تو نیست و تنها رویای آن را می توانی داشته باشی، برای رسیدن به آن خودت را آزار نده و بپذیر که چیزهای خوب دیگری در جهان در انتظار تو هستند.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر