زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فروردین

با مشکل مالی مواجه خواهی شد و برای حل آن به زمان زیادی نیاز داری. با دیگران مشورت کرده و این مسئله را از ریشه برطرف کن تا در آینده مجددا بروز نکند. نگران نباش، زیرا  با کمی صبر این مشکل برطرف خواهد شد.

اردیبهشت

پیش از توجه و مراقبت از دیگران، به خودت و خواسته هایت اهمیت بده. این روند به تو کمک خواهد کرد تا در آینده حامی بهتری باشی. مراقب افراد سودجو باش و به خاطر داشته باش که برخی از افراد آن چیزی نیستند که در ظاهر نشان می‌دهند.

خرداد

زمان مناسبی برای تمرکز بر روی مسائل مالی است و می توانی با  توجه به مهارت های خود و کمک فردی آگاه در این موضوع موفق شوی. محدودیت به وجود آمده را با صبر و آرامش کنار بگذار و راه خود را برای رسیدن به موفقیت پیدا کن.

تیر

تمام افکار مثبت و منفی بر روند زندگی تاثیرگذارند. هرگاه این افکار به ذهنت می رسد، آن ها را سریع با افکار مثبت و امیدوار کننده جایگزین کن. موقعیت خارق العاده ای به سوی موفقیت داری.

مرداد

افکار خود را نظم داده و اجازه نده لجبازی و غرور باعث شود که اشتباهات خود را نپذیری. به دیدن یکی از دوستان قدیمی ات برو و با او وقت بگذران. امروز یک خبر خوب می شنوی.

شهریور

از راه دور خبری می گیری که مدتها آرزوی شنیدن آن را داشتی. همه چیز خوب پیش می رود و دوباره با دوستانت دور هم جمع می شوید. روابط اجتماعی خود را گسترش بده و این را بدان که امروزه فوق العاده است.

مهر

قادر هستی بدون توجه به موانعی که پیش روی تو قرار دارند، همچنان اهداف خود را داشته باشی. دیگران این روزها از سرسختی تو شگفت زده شده‌اند، اما اجازه نده که عکس العمل‌های آنها تو را از رسیدن به موفقیت دور کند.

آبان

این روزها ترجیح می‌دهی در خانه به فکر شروع کاری جدید باشی و دوست داری دیگران کارهای روزمره ات را انجام دهند، اما حداقل باید سرکار برگردی و قبل از اینکه کار جدیدی را شروع کنی کارهای ناتمام‌ را به اتمام برسانی.

آذر

تو بسیار بخشنده هستی و کمک به دیگران را دوست داری. به یاد داشته باش که یاری رساندن به دیگران به نفع خودت نیز هست و برکت و نعمت به زندگیت وارد می شود، بزودی شرایط زندگیت بهبود خواهد یافت.

دی

شخصی که دیروز سر راه تو ایستاده و مانع بود، ممکن است امروز مثل بهترین حامی‌ تو عمل کند. فقط توجه و محبتی که در گام‌های پیش رویت لازم خواهی داشت را از اطرافیانت قبول کن.

بهمن

حس ششم تو بسیار قوی است و اگر در رابطه با فردی احساس خوشایندی نداری، از او فاصله بگیر. زمان خوبی برای سرمایه گذاری مالی یا سفر است و می توانی از این فرصت برای ایجاد تغییر استفاده کنی.

اسفند

امروز برنامه ریزی و تلاش های تو در مورد کاری نتیجه خوبی خواهد داد و موفق می شوی. در پروژه ای پر سود شرکت کرده ای که همه چیز به نفعت خواهد بود و پول خوبی به دستت می رسد.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر