زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

تو دائما در حال تلاش برای مساعد کردن زندگی برای عزیزانت هستی و در این راستا استرس های زیادی را تحمل می کنی. در کار هایی که تخصص نداری مسئولیت قبول نکن و همه فشار را یک تنه روی دوش خودت نیانداز.

فال حافظت را بگیر

اردیبهشت

اردیبهشت

این روز ها ممکن است روز های پر استرسی را در پیش داشته باشی اما به زودی همه چیز به روال آرام و عادی خودش بازمی گردد. این روز ها روابط عاطفی دیگر آن جذابیت گذشته را برایت ندارد و بهتر است از چیزی که تو را راضی نمی کند بیرون بیایی.

فال حافظت را بگیر

خرداد

خرداد

امروز حال خوب همراه با سلامتی داری که باید پروردگار را از این بابت شکر کنی. در حیطه کاری ارتباط بهتری با ارباب رجوع و دیگر کارمندان برقرار کن تا نتیجه بهتری هم بگیری. در انجام کار های عقب افتاده کوتاهی نکن.

فال حافظت را بگیر

تیر

تیر

برای بهبود وضعیت روحی ات تلاش کن و اجازه نده شکست تو را از کارت باز دارد. از عادت های روتینی که صرفا از روی عادت آن ها را انجام می دهی دوری کن. روابط عاطفی گرم و صمیمانه می شود. ول خرجی را کمتر کن.

فال حافظت را بگیر

مرداد

مرداد

بدون ناراحتی و ایجاد دلخوری نیز می توانی مخالفت خود را اعلام کنی و نه بگویی. مانند یک مشت آهنین عمل نکن بلکه مانند یک مخمل لطیف ولی قاطع باش تا بتوانی به اهدافت برسی.

فال حافظت را بگیر

شهریور

شهریور

امروز نتیجه ماه ها تلاش و شب زنده داری خود را خواهی دید پس خودت را برای گرفتن بزرگ ترین جشن پیروزی تاریخ زندگی ات آماده کن. اتفاق های بزرگی در راه است که روز تو را می سازد.

فال حافظت را بگیر

مهر

مهر

دنیا امروز سورپرایز های هیجان انگیزی را برایت در نظر گرفته است. امروز منتظر سه خبر خوب و دو اتفاق شگفت انگیز باش که تا پایان روز حسابی تو را غافلگیر می کنند. روز شانس همین روز است.

فال حافظت را بگیر

آبان

آبان

تمرکزت را بر روی جنبه های مثبت هر کسی که امروز با او برخورد می کنی نگه دار. فراموش نکن همه ما جنبه های مثبت و منفی داریم و هیچ کس بی عیب نیست پس انتقاد را کنار بگذار.

فال حافظت را بگیر

آذر

آذر

رابطه عاطفی در انتظار توست که تمام انتظاراتی که تا به حال در ذهن داشته ای را برآورده خواهد کرد. بهترین کار این است که اجازه دهی اوضاع به مرور پیش رود و همه چیز تحت کنترل باشد. از عجله پرهیز کن و از این روال جذاب لذت ببر. 

دی

دی

دوستی تو با یکی از دوستان صمیمی و قدیمی به خوبی پیش می رود و شما محرم اسرار هم خواهید بود. این رابطه دوستانه می تواند به تو کمک کند که خودت را بیشتر بشناسی و سعی کنی از این احساس متعادل برای رشد شخصیتی استفاده کنی.

فال حافظت را بگیر

بهمن

بهمن

هویت تو در این سال ها بسیار تغییر کرده اما این همان چیزی است که خودت خواسته ای. از تغییر نترس و هر حرکت تازه ای را در جهات بهبود زندگی ات به کار بگیر. تو می توانی خودت را به خوبی بشناسی و همین برگ برنده تو خواهد بود.

فال حافظت را بگیر

اسفند

اسفند

رابطه عاطفی تو به روزهای شاد و لذت بخشی نزدیک شده است. درست است که دوران سختی را طی کرده ای ولی همه چیز تحت کنترل توست و می توانی بهتر از این هم پیش بروی. سعی کن با یارت گفت و گو کنی و در مورد درونیاتت به او بگویی.

فال حافظت را بگیر

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر