زمان مطالعه : ۳ دقیقه
فروردین

فروردین

بهتر است بین مسئوایت های خود و توقعاتی که اطرافیانت از تو دارند تعادل ایجاد کنی. قبول نکردن درخواست دیگران، به معنی بی احترامی به کسی نیست، پس به خواسته هایت اهمیت بده.

اردیبهشت

اردیبهشت

پیدا کردن راهکار مناسب برای حل مشکلی که اخیرا ذهنت را درگیر کرده تو را به شدت خسته کرده است. بهتر است برای این تصمیم از افراد باتجربه درخواست کمک کنی.

خرداد

خرداد

گاهی ذهن خود را بیش از حد با مسائل حاشیه‌ای و جزئیات درگیر می‌کنی. زمان را از دست نده و به فکر تحقق اهدافت باش. آینده روشنی در انتظار تو است.

تیر

تیر

تو بسیار محتاط هستی و اصولا از ریسک کردن واهمه داری. متاسفانه در شرایطی قرار گرفته ای که نیاز به ریسک و ایجاد تغییرات اساسی دارد، پس ترس را کنار بگذار.

مرداد

مرداد

امروز در بحث و گفتگو با فردی بسیار مشتاق هستی تا حقایق را بازگو کنی اما در حال حاضر بهتر است در برابر این صحبت ها واکنش نشان ندهی. احتیاط کن تا پشیمان نشوی.

شهریور

شهریور

امروز اتفاقات جالب و شگفت انگیزی را تجربه خواهی کرد. از این تجربیات به خوبی استفاده کن و مطمئن باش طی روزهای آینده موقعیت باورنکردنی و غیرمنتظره ای به تو پیشنهاد خواهد شد.

مهر

مهر

امروز کمی بی حوصله هستی و متاسفانه نسبت به مسوولیت‌هایت بی‌توجه هستی. خوشبختانه قادر خواهی بود تا این شرایط را کنترل کرده و کارهایت را طبق برنامه‌ به پایان برسانی.

آبان

آبان

در حال برنامه‌ریزی کردن برای سفری کوتاه مدت هستی اما موضوعی تو را نگران کرده است. این مشکل را برطرف کن یا در صورت لزوم سفرت را به زمان دیگری موکول کن.

آذر

آذر

به شدت مایل هستی تا درباره تصمیمات اخیر خود با فردی صحبت و نظرات او را جویا شوی، اما بهتر است کمی دیگر نیز صبر کرده و سپس اهدافت را آشکار کنی.

دی

دی

از اینکه احساس و عواطفت نادیده گرفته شوند بسیار ناراحت و عصبانی می‌شوی اما گاهی دیگران نیز حق دارند. به صحبت ها و نگرانی های طرف مقابلت نیز گوش بده و بعد آن ها را قضاوت کن.

بهمن

بهمن

احساس می کنی موقعیت شغلی ات به بن بست خورده است و از این بابت بسیار نگران هستی. حتما زمان کافی برای بررسی و بازنگری راه و روش خود در نظر بگیر.

اسفند

اسفند

در رابطه با کار و حرفه ات نیاز به تصمیم‌گیری های اساسی داری. موضع خود را مشخص کن و برای مسیر پیش رویت برنامه ریزی تازه ای را در نظر بگیر.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه اردیبهشت