زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اگر اهل دنیای مد یا به اصطلاح عشق مد باشی حتما زوج هنرمند لورا کیم “LAURA KIM” و فرناندو گارسیا “FERNANDO GARCIA” را می شناسی. همان زوج هنرمندی که مدیر های خلاقیت برند اسکار د لارنتا “OSCAR DE LA RENTA” هستند که از سال ۲۰۱۵ برند شخصی خودشان به اسم مونسه monse را نیز به راه انداخته اند. این زوج خلاق و هنرمند که چند برند فشن را همزمان هدایت می کنند در مصاحبه ای با مجله هارپرز بازار Harper’s Bazaar به ۱۰ سوال شبیه صندلی داغ پاسخ دادند که البته آنقدر ها هم داغ و سوزان نبود این صندلی؛ اما اگر دوست داری با این زوج جذاب و دوست داشتنی بیشتر آشنا بشوی و از زندگی آن ها بیشتر بدانی، این مصاحبه را بخوان.

اسکار د لارنتا می گوید: «شیک بودن یک قانون و باید در زندگی است». برویم ببینیم نظر مدیران خلاقیت این برند که راه اسکار د لارنتا را تا امروز ادامه داده اند در ارتباط با فشن و دیگر ابعاد زندگی چیست ؟

بله خواهش می کنم به افتخارشون، شروع می کنیم اهم اهم:

خانم کیم عزیز مرحمت بفرمایید که کدام قسمت از روز بیشتر مورد علاقه شما ست؟

Laura Kim: صبح؛ گاهی اوقات به سمت ساحل رانندگی می کنم و روزم را با آرامش خاصی شروع می کنم بعد از آن هم به سراغ کار می روم.

شما چی جناب گارسیا، مکان مورد علاقه تون کجاست؟

Fernando Garcia: باغ خصوصی هتل گرینویچ در نیویورک. (بله عزیزم جا دارد بگویم، واو (wow) بگیر من را خواهر)

آغاز مجموعه بی نظیر بهار/تابستان ۲۰۱۹ تان از کجا بود؟

هر دو می گویند: سفر ما به هند، مراکش، ایتالیا و کرواسی نقطه شروع طراحی این مجموعه بود. این کالکشن پر از المان های نمادین است که برای سفر کردن بسیار راحت و مناسب هستند.

دوست دارید کدام اثر هنری را برای خودتان داشته باشید؟

ما هر دو عاشق کار های Henri Matisse (نقاش فرانسوی) در اسکار د لارنتا هستیم. (انقدر بدم می آید از این زن و شوهر هایی که همش هم نظرند، ایش والا به خدا خواهر چه معنی دارد، اصلا هم بخیل نیستیم ما) اگر من اجازه بدهم آن ها در ادامه می گویند که کار های Matisse همیشه با آدم صحبت می کند و ما ساعت ها به آن فکر می کنیم. ما دوست داریم از اثر “بنفش و آبی (۱۹۴۷) ” در ترکیباتمان استفاده کنیم.

آخرین چیزی که شما را تحت تاثیر قرار داده است؟ (سوال هایمان دارد جدی می شود و من راضی نیستم [وی یک ابرویش را بالا می اندازد])

لباس هایی که در فیلم محبوبمان “Intrigue and Insanity” بود.

فیلم مورد علاقه تان کدام است؟ (خب راضی ام کم کم قضیه دارد خاله زنکی و عمو مردکی می شود)

Laura Kim: فیلم انتظارات بزرگ “Great expectations”

Fernando Garcia: فیلم چشم های بسته “Eyes Wide Shut”

دوست دارید تعطیلات خود را در کنار چه کسی سپری کنید؟

بالنسیاگا “Cristobal Balenciaga” (طراح مد) یا “Kristen Wiig” (بازیگر و کمدین آمریکایی). (آقا اجازه بدین خواهش می کنم دیر اومدی نخواه زود برو، منم میام؛ بله)

اگر طراح مد نمی شدید چه کاره می شدید؟ (خدایی خیلی دیگه فضا صندلی داغی شد)

آن دو ابتدا مانند فیلم های مهران مدیری به دوربین نگاه کرده و به ترتیب گفتند:

Laura Kim: آشپز

Fernando Garcia: معمار

دنیای فشن در آینده به کجا می رود؟ 

مانند همین لحظه توسط افرادی که لحظه های خود را صرف لباس می کنند، تعیین می شود.

خب این هم از نظرات این دو عزیز جان که علاوه بر خلاقیت و هنرنمایی هایشان، کمی با علایقشان هم آشنا شدیم. گاهی این حاشیه ها در دنیای سر سام آور اما جذاب مد لازم است.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

کت و شلوار های رنگی

هدبند؛ ترند ترکیبی فشن و زیبایی در سال ۲۰۱۹

آشنایی با بزرگترین ترندهای کفش در سال ۲۰۱۹