زمان مطالعه : ۳ دقیقه

امروز قصد دارم در مورد نحوه پوشیدن شلوار طرح دار و استایل کردن با این شلوارهای جذاب در فصل بهار با تو صحبت کنم. این آیتم های مخصوص پایین تنه، به دلیل طرح و نقشی که دارند، متفاوت هستند و می توان از آن ها در انواع استایل کژوال، رسمی و خیابانی استفاده کرد. ترندهای فشن سال ۲۰۱۹ اثبات کرده اند که امسال، سال طرح و نقش و رنگ است و اگر دوست داری استایلیش و پیرو مد باشی، می توانی با خیال راحت از انواع لباس های طرح دار استفاده کنی. بسیاری از برندهای مطرح جهانی هم در آخرین ترندهای بهاره خود، لباس هایی با طرح های جلوه گر را به طرفداران خود معرفی کرده اند که پیراهن های گلدار یکی از جذاب ترین آن ها هستند. شلوار طرح دار هم یکی دیگر از انواع لباس هاست که طرح و نقش آن برای بهار ۲۰۱۹ متناسب به نظر می رسد.

شلوارهای چند رنگ به سادگی با یک بلوز یا پیراهن که رنگی مشابه با یکی از رنگ های شلوار را دارد ست می شوند. اگر دوست داری جلوه شلوار طرح دار تو بیشتر شود، می توانی از یک بلوز ساده با رنگ خنثی استفاده کنی. همه چیز به خلاقیت و سلیقه تو بستگی دارد. من طرفدار رنگ ها و طرح های شاد هستم! به همین دلیل از دیدن خانم هایی که شلوار طرح دار رنگی می پوشند لذت می برم! 

تو می توانی شلوار طرح دار و رنگی ات را با یک کت چرم مشکی یا بلیزر مشکی تکمیل کنی؛ از یک کفش پاشنه بلند مشکی و کیف شیک استفاده کنی و ظاهری رسمی و متناسب داشته باشی. از طرف دیگر همین شلوار طرح دار با یک سوییشرت اورسایز ساده و کفش کتانی سفید فوق العاده می شود! همه چیز به تو بستگی دارد که آیا طرفدار سبک های رسمی هستی یا راحتی و کژوال بودن را ترجیح می دهی. خلاصه که با خرید یک شلوار طرح دار، می توانی در زمان ها و مکان های مختلف از آن استفاده کنی!

شلوار طرح دار در انواع راه راه، خالخالی، گلدار، پلنگی و چهارخانه موجود است و انتخاب آن در همه طرح ها برای بهار ۲۰۱۹ فوق العاده به نظر می رسد؛ اما اگر تو طرفدار طرح های متفاوت هستی می توانی به سراغ یک شلوار با طرح هندسی و نامنظم بروی و این استایل را با یک بلوز ساده یا پیراهنی با فرم متفاوت (مثلاً انواع پشت بلند و جلو کوتاه) تکمیل کنی. این ترکیب نشان دهنده سلیقه منحصر به فرد توست. 

خوبی شلوار طرح دار این است که بخش بزرگی از اندام را پوشش می دهد و ظاهر ما را متفاوت می کند. شلوار جین یا انواع مدل های پاچه گشاد ساده، همیشه همراه ما هستند! اما این بهار فرصت تفاوت را به وجود آورده و می توانیم با خیال راحت به سراغ لباس های شاد و خوش آب و رنگ برویم. می توانی یک شلوار با طرح تای دای انتخاب کنی و آن را با پیراهنی رنگی و شاد ست کنی؛ یا از یک شلوار پلنگی یا پوست ماری استفاده کنی و آن را با شومیزی به رنگ کرم یا سفید تکمیل کنی. از طرح خالخالی یا چهارخانه صحبت نمی کنم چون این طرح ها نیازی به تبلیغ ندارند و همیشه شیک و منحصر به فرد هستند. دل به دریا بزن و برای بهار ۲۰۱۹، با انتخاب شلوار طرح دار، متفاوت و تازه شو!