زمان مطالعه : ۲ دقیقه

امروز ۱۰ اکتبر (۱۸ مهر) روز جهانی کیک است، اگر تو هم مثل گروه منودلیار با دیدن کیک و مشتقاتش جان بر کف می دهی حتما و حتما برو مقاله هیجان انگیز کیک جادوی سیاه را بخوان. بله داشتم می گفتم امروز روز جهانی کیک، شیرینی و خوشمزه جات است به همین مناسبت سری به یکی از معروف ترین شیرینی فروشی های معروف تهران زدیم؛ حدس بزن کجا؟ همان جایی که دلت برای قلب قرمز مخملی اش می رود و رنگین کمان چند طبقه ایش را برای تولدها سفارش می دهی شاید هم طرفدار پاپ کیک های تک نفره اش باشی برای تولد مهمانی ها؛ آفرین درست حدس زدی سوییت بلیس همان شیرینی فروشی جذاب با دکور خوش رنگ و لعابش است که توسط خواهران دولتشاهی یعنی بهار و نسیم راه اندازی شده است. آن ها می گویند حدوداً ۱۷ سال پیش بود (تابستان ۱۳۸۰) که به طور اتفاقی کیک هویجی که توسط این دو خواهر پخته شده بود، در یکی از کافی شاپ های مطرح تهران به فروش رسید. آن زمان فکر نمی کردند که در آینده ای نزدیک تبدیل به پیشگامانی در صنعت کیک، نان، شیرینی و قنادی بشوند. آن ها پس از تلاش های فراوان نه تنها تبدیل به یک برند در صنعت شیرینی شدند بلکه موفق به دریافت عنوان “مدیران برتر کار آفرین بانوان” شدند.

سوییت بلیس همچنان به فکر گسترش و پیشرفت کارش بوده و تا همین امروز بعد از ۱۸ سال تلاش بی وقفه در راه رسیدن به اهدافش ادامه داده است.

بهار و نسیم معتقدند که کادری حرفه ای دارند، آن ها امیدوارند با کمک این افراد، محصولات بسیار متنوع و حرکت در راستای رضایت مشتری بتوانند همگام با برندهای مطرح روز دنیا رقابت کنند.

پیشنهاد می کنم در این روز خودت را به یک کیک کوچک هیجان انگیز دعوت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

۱۰ برند برتر بهار/تابستان ۲۰۱۹ که بیشترین بازدید کننده را داشتند

ایده هایی کاربردی برای مرتب کردن کمد برای تو که عجله داری

سالاد پوره آووکادو