زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اگر از آرایش های همیشگی ات خسته شدی و دنبال راهی می گردی که یک تغییر اساسی در آرایش چهره ات ایجاد کنی، خبرهای خوبی برایت دارم: ارغوانی رنگ ترند سایه چشم در پاییز ۲۰۱۸ است.
تو اهل استفاده از سایه های چشم شاد و براق نیستی؟ نگران نباش ارغوانی طیف های رنگی مختلفی دارد: از سایه های مات و ملایم گرفته تا سایه های تیره و اکلیلی.
ارغوانی رنگی است که به راحتی با هر فرم چشم و رنگ پوست هماهنگ می شود و چشم ها را جذاب و شاداب نشان می دهد.

با این که در واقع سایه چشم ارغوانی جزو ترندهای بهار ۲۰۱۸ معرفی شده بود ولی به گزارش پینترس – Pinterest این رنگ سایه چشم ترند پاییز ۲۰۱۸ شده است. با شروع فصل پاییز میزان جستجو تصویر و فیلم برای نحوه و مدل های مختلف زدن سایه ارغوانی رنگ به شکل چشم گیری افزایش پیدا کرده است.
همچنین برندهای مطرح لوازم آرایشی درون مایه (تم) سایه های چشم خود را به سمت رنگ ارغوانی سوق دادند.

جالب است بدانی پنتون رنگ سال ۲۰۱۸ را بنفش (Ultra Violet) اعلام کرده بود.

دوست داری نظر آرایشگرهای معروف و پیشنهادهای آن ها در مورد شروع استفاده از این رنگ سایه فوق العاده را بدانی؟ پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

آرایشگر معروف ستارگان هالیوود، Jilian Dempsey می گوید رنگ یاسی روی رنگ پوست های روشن فوق العاده می شود که جایگزین مناسبی برای سایه چشم خاکستری است.

آرایشگر هنرمندان Katie Jane Hughes عکس خود را در شبکه های اجتماعی اش با هشتگ BigLilacEnergy# به اشتراک گذاشت که سایه زیبای پاستیلی براق بنفش رنگی به چشم هایش زده است.
او پیشنهاد می کند از رنگ بنفش پاستیلی یا تن رنگی متوسط استفاده کنی.

کسانی که پوست آن ها تن رنگی روشن دارند بهتر است از درون مایه ملایم رنگ ارغوانی استفاده کنند و به کسانی که رنگ پوست های گندمی تا سبزه دارند، رنگ های متوسط تا تیره بنفش پیشنهاد می شود.
سایه چشم ارغوانی روشن باعث می شود پوست های تیره کدر دیده شود.

اگر می خواهی کمی سایه خود را مجلسی تر کنی، Maddie North آرایشگر هنرمندان ایده جالبی برایت دارد: سایه ارغوانی را با سایه بژ و کرم رنگ ترکیب کن.

البته وقتی به این رنگ سایه چشم عادت کردی، می توانی کمی خلاقیت را چاشنی آرایش ات کنی و مدل های سایه ابتکاری خود را به کار ببری.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

رازهای زیبایی که ما از بانوان فرانسوی یاد می گیریم

آنچه که درباره میکروبلیدینگ نمی دانی

انواع اسفنج برای آرایشی بی عیب و نقص