زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برند لوازم آرایشی و زیبایی ” Y/OUR ” (یور) در سال ۲۰۱۲، با پیشینه ای کاملا حرفه ای تأسیس گردید و از همان ابتدا تمام توجه خود را به مراقبت، آرایش و زیبایی پوست متمرکز نمود. لازمه تولید محصولات جدید آرایشی، تجربه، شجاعت و روحیه نوآوری است. هنر “یور” تشخیص گرایش های بالقوه در میان فلسفه های آرایشی در سطح بین‌المللی است. وقار و جذابیت تمام‌ عیار پنهان شده در محصولات، نشان از تجربه و تبحر بالای این برند دارد. محصولاتی که در کانون توجه بانوان مدرنی قرار دارند که ترکیب زیبنده و ظریف را می‌پسندند و در عین حال استفاده آسان را ترجیح می دهند.

لوازم آرایشی “یور”، به همراه محصولات مراقبت پوست آن کامل می شوند. بافت پیچیده در سایه روشن و زمینه مربعی شکل، به همراه تضاد واضح سفید و سیاه مشخصه هر یک از محصولات مراقبت از پوست و آرایش این برند است. سری محصولات پوست (Skincare)، با بهبود وضعیت پوست و شفافیت بخشیدن به رنگ چهره، شرایط مطلوب برای آرایش حرفه‌ای را فراهم می‌کنند. با همکاری دانشمندان با تجربه و توجه به مشخصه های کیفی، تمام محصولات در آلمان تولید شده و برای تامین نیاز مصرف کننده گان عزیز روانه بازارهای جهانی شده است.

شرکت سلامتی و زیبایی “پارس”، از سال ۱۳۸۹ در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی و عطر فعالیت می کند. در حال حاضر این شرکت، نماینده انحصاری برندهای آرایشی “Cosart”  و” Y/OUR” در ایران است و به توزیع این محصولات با مجوز وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو، در سرتاسر ایران می پردازد.

شرکت سلامتی و زیبایی پارس مفتخر است تا در روز پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی فروش محصولات آرایشی بهداشتی “Y/OUR” را آغاز نماید.

مقاله “Malu Wilz” (ملو ویلتز) را در منودلیار بخوان.